Betcris kod promocyjny na bonus powitalny

Kod promocyjny Betcris na bonus powitalny to promocje o łącznej wartości na kwotę 1400 PLN. Oferta bonusowa przeznaczona jest wyłącznie dla nowych graczy Betcris.

Betcris kod promocyjny
Betcris kod promocyjny

Betcris kod promocyjny – bonus powitalny 1400 PLN

Betcris kod promocyjny pozwalający na zyskanie dodatkowych środków na grę na kwotę 1400 PLN to BETONLINE. Upoważnia on nowego gracza do odbioru bonusów powitalnych takich jak bonus od depozytu freebet. Aby zdobyć w Betcris bonusy powitalne, w maksymalnej kwocie 1400 PLN należy postępować zgodnie z konkretnymi wytycznymi, które opiszemy poniżej.

Betcris bonus powitalny 1400 PLN
Betcris bonus powitalny 1400 PLN

Kod promocyjny Betcris na bonus powitalny 1400 PLN

Bonus powitalny w Betcris to łącznie 1400 PLN w postaci dodatkowych środków na grę:

 • bonus od 1. depozytu 400 PLN
 • freebet od 2. depozytu 50 PLN
 • bonus od 3. depozytu 400 PLN (50%)
 • freebet od 4. depozytu 50 PLN
 • bonus od 5. depozytu 500 PLN (50%)

Łącznie daje to kwotę 1400 PN na start dla nowych graczy Betcris. Niżej opiszemy każdy z nich osobno, w tym warunki zdobycia tych bonusów oraz warunki obrotu tymi bonusami.

Jak odebrać kod promocyjny w Betcris?

Jak odebrać kod bonusowy w Betcris
Jak odebrać kod bonusowy w Betcris?

Najpierw musisz się zarejestrować jako nowy gracz w Betcris. Zwróć też uwagę na krok nr 3, w którym będziesz musiał wpisać w Betcris kod promocyjny BETONLINE, dzięki któremu otrzymasz 1400 PLN na start w Betcris.

 1. Rejestracja na www.Betcris.pl
 2. Kliknij zarejestruj się
 3. W polu „Kod promocyjny” wpisz: BETONLINE
 4. Uzupełnij wszystkie niezbędne pola
 5. Zakończ rejestrację
 6. Na koniec zweryfikuj swoje konto poprzez wysłanie skanów dowodu osobistego

Na ten moment bukmacher Betcris nie oferuje innych bonusów niż te, wskazane powyżej. Jeśli chcesz porównać ofertę Betcris do ofert innych bukmacherów, zajrzyj do naszego rankingu bukmacherów.

Betcris kod promocyjny – Jak zdobyć wszystkie bonusy na start?

Wydaje Ci się, że uzyskanie bonusów o wartości 1400 PLN w Betcris wygląda skomplikowanie? Nic bardziej mylnego, jeśli tylko się posiada w Betcris kod promocyjny! Po prostu każda Twoja wpłata w Betcris – od pierwszej do piątej włącznie – zostaje nagradzana dodatkowymi środkami bonusowymi.

Bonus na start w Betcris na 1400 PLN to tak naprawdę 1300 PLN bonusów od depozytów i 100 zł freebetu. A więc:

 • bonus od 1. depozytu wynosi max. 400 PLN
 • po dokonaniu 2. wpłaty otrzymasz freebet 50 PLN
 • bonus od 3. depozytu wynosi max. 400 PLN
 • po dokonaniu 4. wpłaty otrzymasz freebet 50 PLN
 • bonus od 5. depozytu wynosi max. 500 PLN

Łącznie daje to sporą kwotę 1400 PLN bonusów w Betcris.

Bonus od 1. depozytu Betcris

Bonus powitalny w Betcris polega na tym, że uzyskujesz podwojenie tego, za co zagrasz, maksymalnie do kwoty 400 PLN. Minimalna 1. wpłata oraz minimalna stawka pierwszego kuponu to 50 PLN. Żeby zgarnąć maksymalny bonus, wpłacasz 400 PLN i grasz za taką samą stawkę.

Żeby jednak ten bonus w Betcris otrzymać, musisz spełnić warunki kuponu, a prezentują się one następująco: 

 • stawka: min. 50 PLN
 • kupon: SOLO
 • kurs minimalny: 1.80

Dostępne zdarzenia:

 • piłka nożna: Liga Narodów UEFA, Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji Europy, Mistrzostwa Świata 2022, Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1, Serie A, Championship, EFL Cup, FA Cup, 2. Bundesliga, Serie B, Puchar Włoch, Segunda Division, Ekstraklasa portugalska, Ekstraklasa i 1. liga polska
 • koszykówka: NBA, EuroBasket
 • siatkówka: Plus Liga, Mistrzostwa Świata
 • piłka ręczna: Liga Mistrzów mężczyzn
 • hokej: NHL
 • tenis: US Open, Australian Open, French Open, Wimbledon (kobiety oraz mężczyźni)

Po zagraniu takiego kuponu za 400 PLN (min. 50 PLN) otrzymasz bonus od 1. depozytu o równowartości stawki pierwszego kuponu. Załóżmy maksymalną kwotę 400 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Musisz tą kwotą obrócić, aby ją wypłacić. Warunki obrotu 1. bonusem od depozytu:

 • min. kurs 1.80
 • kupon SOLO
 • czas na obrót: 14 dni kalendarzowych
 • liczba obrotów: 4x

Betcris bonus od 2. depozytu: Freebet 50 PLN

Jak zdobyć freebet o wartości 50 PLN w Betcris? Freebet otrzymasz oczywiście tylko wtedy, gdy po wpłaceniu 2. depozytu Twój kupon okaże się przegrany. Wówczas zostaniesz nagrodzony możliwością zagrania kolejnego kuponu za bonusowe 50 PLN.

Żeby wypłacić bonus freebet w Betcris musisz spełnić następujące warunki obrotu: 

 • kupon SOLO
 • kurs min. 1.80
 • 1x obrót
 • czas na obrót to 3 dni

Bonus Betcris od 3. depozytu

Zasady tego bonusu są niemal identyczne, jak w przypadku bonusu od 1. wpłaty. Po rejestracji na www.Betcris.pl wpłacasz min. 50 PLN, jednak jeśli chcesz otrzymać maksymalny bonus w kwocie 400 PLN, to musisz wpłacić 800 PLN. Dzięki temu otrzymasz bonus od 3. depozytu (50% Twojej wpłaty). 

I ponownie musisz obrócić tymi środkami bonusowymi, by móc je wypłacić:

 • kupon SOLO
 • min. kurs 1.80
 • 4x obrót
 • czas na obrót to 14 dni kalendarzowych

Bonus freebet po 4 wpłacie: Freebet 50 PLN

Bonus freebet po 4 wpłacie: Freebet 50 PLN
Bonus freebet po 4 wpłacie: Freebet 50 PLN

Wpłacasz 50 PLN. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymujesz 50 PLN na koncie bonusowym. By móc wypłacić te pieniądze, musisz spełnić następujące warunki w Betcris:

 • kupon SOLO
 • pojedynczy obrót po kursie 1.80
 • czas na obrót: 3 dni

Bonus od 5. depozytu w Betcris

Ostatni bonus Betcris ma największą wartość pieniężną. Możesz zgarnąć maksymalnie 500 PLN, ale jako, że jest to bonus 50%, to żeby otrzymać taką kwotę, musisz wpłacić 1000 PLN. Minimalnie musisz wpłacić 50 PLN – wówczas otrzymasz 25 PLN bonusu.

Żeby móc wypłacić środki bonusowe Betcris na konto depozytowe, musisz znowu spełnić te same wymogi bukmachera:

 • 4x obrót po kursie min. 1.80
 • kupon SOLO
 • 14 dni na obrót

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań bukmachera Betcris, licząc łącznie, zgarniesz aż 1400 PLN bonusów. 

Betcris promocje dla stałych graczy

Betcris, jako jeden z najnowszych polskich bukmacherów, stara się nie tylko o pozyskanie nowych graczy, ale także o zadowolenie tych, którzy już do niego dołączyli. Betcris posiada szereg promocji dla stałych graczy, które dają możliwość skorzystania z ciekawych ofert stałych i czasowych.

Freebet urodzinowy

Żeby otrzymać prezent urodzinowy od Betcris, gracz, który posiada konto na stronie www.Betcris.pl, na 30 dni przed swoimi urodzinami musi dokonać depozytu i zagrać dowolny kupon o minimalnej stawce 50 PLN. Dzięki temu otrzyma urodzinowy freebet od Betcris w postaci 20 PLN, podlegający prostym warunkom obrotu: jednokrotny obrót na kuponie SOLO po kursie min. 1.80.

Graj bez podatku w Betcris

Fajna promocja nagradzająca trafione kupony AKO. Złóż kupon z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.50. Jeśli trafisz kupon, Betcris wypłaci wartość zapłaconego podatku w formie freebetu. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN.

Kursowy Boost i Boost Dnia w Betcris

Ciekawa promocja Betcris, dzięki której gracze mają możliwość obstawiania wydarzeń sportowych po wyższych kursach. Oferta przygotowywana jest przez bukmachera każdorazowo z osobna, więc trudno jest przewidzieć, które konkretnie wydarzenia będą podlegały promocji.

boost dnia w betcris
Kursowy Boost i Boost Dnia w Betcris

Promocja dla fanów Pogoni Szczecin

Bukmacher Betcris jest sponsorem strategicznym ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Dzięki temu, typerzy Betcrisa mają okazję co tydzień zgarniać bilety na mecze Portowców. Aby uzyskać taką szansę, należy wpłacić min. 50 PLN, zagrać za taką samą stawkę kupon z kursem min. 1.80 i zgłosić się do bukmachera (np. przez czat lub e-maila). Pierwsze 15 osób otrzyma bilety na najbliższy mecz domowy Pogoni Szczecin.

Promocyjne kursy na mecze Lewego

Raz na tydzień – każdorazowo przed meczami FC Barcelony – bukmacher Betcris uruchamia promocję, dzięki której gracz może obstawiać mecze Barcy z udziałem Roberta Lewandowskiego. Musisz postawić zakład za dokładnie 2 PLN na to, że Lewy zdobędzie gola. Jeśli to się wydarzy, bukmacher zmieni kurs na to wydarzenie na 50.00! Dzięki temu zostaniesz nagrodzony 100 zł jeśli Lewy faktycznie strzeli gola!

Napoli nie boli!

Śmieszkowa promocja Betcris – doceniamy! Postaw zakład AKO z min. 3 zdarzeniami na Serie A. Jedno zdarzenie musi dotyczyć SSC Napoli. Jeśli kupon okaże się przegrany przez drużynę Napoli, wystarczy, że zgłosisz się dowolną drogą do Betcris, a ten nagrodzi Cię freebetem w kwocie 25 PLN.

Oferta bukmacherska Betcris

Betcris stara się pozyskać nowych graczy nie tylko ciekawą ofertą bonusową, ale i szeroką ofertą zakładów sportowych. Najciekawsze to zakłady na esport, sporty wirtualne i gry karciane.

Esport

Betcris posiada w swojej ofercie zakłady na Esport. Wśród zakładów znajdziemy m. in. wydarzenia dot. takich gier jak FIFA, LoL, Global StarCraft 2 i wiele wiele innych

Sporty wirtualne

Dosyć ciekawie i obszernie prezentuje się oferta Betcris na sporty wirtualne. Możemy obstawiać: piłkę nożną, rzuty karne, drag racing, kolarstwo torowe, wyścigi chartów oraz wyścigi konne.

Zakłady na gry karciane Betcris

Betcris posiada także w swojej ofercie zakłady na gry karciane. Oferta jest szeroka jak na nowego bukmachera i zawiera: zakłady na pokera, zakłady na black jacka, zakłady na wojnę, zakłady na wojnę plus oraz zakłady na indyjskiego pokera.

Betcris zakłady bukmacherskie

Musimy przyznać, że oferta bukmachera Betcris jest ciekawa i dosyć obszerna, zwłaszcza jak na bukmachera, który dopiero zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki na polskim rynku bukmacherskim.

Ciekawie prezentuje się szczególnie oferta na esport, sporty wirtualne oraz zakłady na gry karciane.

Z pewnością gracze Betcris mogą nieco narzekać na ofertę bonusową. Ta, co prawda nagradza każdą kolejną wpłatę, ale bukmacher nie zdecydował się na danie jakiegoś bonusu zupełnie darmowego – czy to w formie cashbacku, czy to w formie bonusu bez depozytu. Kod promocyjny Betcris daje graczom odrobinę więcej, jednak z pewnością liczymy na większą promocję ze strony legalnego bukmachera Betcris. Warunki obrotu są jednak dosyć sensowne, dlatego finalnie oceniamy ofertę Betcris bardzo wysoko.

5 / 5. Ocen: 14

Back to top button