Jakiego buka najlepiej wybrać? To pytanie w głowach graczy pada bardzo często. Fortuna czy STS – jaki jest twój faworyt w tym bukmacherskim starciu?

Fortuna czy STS. Najczęstszy dylemat polskich typerów. Co wybrać?
Fortuna czy STS. Najczęstszy dylemat polskich typerów. Co wybrać?

Fortuna czy STS forum bukmacherskie

Mało kto nie zgodzi się ze stwierdzeniem, że to legalny bukmacher Fortuna oraz STS online są obecnie najchętniej wybieranymi, a tym samym najpopularniejszymi, portalami do obstawiania meczów online.

Oczywiście, można wejść na forum bukmacherskie i posłuchać się innych. Pamiętajmy jednak, że każdy ma nieco inne podejście do obstawiania!

Konto można założyć u każdego z nich za darmo, ale nie wszyscy są zwolennikami korzystania z ofert na dwa fronty. Co zatem lepiej jest wybrać – Fortuna czy STS?

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy z nas ma nieco inne podejście do obstawiania. Gra też inne ligi, wydarzenia sportowe oraz może pozwolić sobie na inwestowanie innych kwot pieniędzy.

Jakiego bukmachera wybrać?

Wybór pomiędzy dwoma bukmacherami nie jest łatwy. Typer musi podejść do tego w sposób indywidualny, gdyż inaczej po prostu się nie da.

Przygotowaliśmy dla was aktualne porównanie bukmacherów, gdzie łatwo jest odczytać, jakie bonusy dostępne są na stronach STS oraz Fortuna. Ostatni krok nie należy już do nas! 😉

💰 Fortuna bonus powitalny 💰

  • Rejestracja za darmo bez weryfikacji na eFortuna.pl
  • Kod promocyjny: BETONLINE
  • 1000 złotych przy pierwszej wpłacie jako bonus 100%
  • 100 złotych Zakład Bez Ryzyka
  • 20 złotych w punktach lojalnościowych

💰 STS bonus powitalny 💰

  • Szybka rejestracja na STS.pl
  • Kod promocyjny BETONLINE
  • 29 PLN jako bonus bez depozytu!
  • 1000 złotych, a niekiedy 1200, za wpłatę numer jeden!

Każdy z bonusów ma swoje wady i zalety. Fortuna nie daje pieniędzy bez depozytu, ale za to sporo można u niej zdobyć przy przelewach. Nieco inaczej jest w STS, gdzie promocja na start oparta jest na czymś zupełnie innym!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu