110 PLN na wtorkowe mecze Ligi Mistrzów od forBET!

Manchester City czy Liverpool, AS Roma czy FC Barcelona? Już w ten wtorek (10 kwietnia) poznamy pierwszych półfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Bukmacher forBET przygotował na ten dzień ważny dla fanów piłki nożnej nawet 110 PLN w bonusach! 

110 PLN na wtorkowe mecze Ligi Mistrzów od forBET!

Wyścig bukmacherski z nagrodami 

Na wtorek (10 kwietnia) Zakłady Bukmacherskie forBET przygotowały trzy wyścigi bukmacherskie w ciągu dnia, w których łącznie każdy może zyskać do 110 PLN za darmo na obstawianie meczów na www.iForBET.pl. Warunki zabawy są proste, ale trzeba pamiętać, że tylko osoby posiadające konto u bukmachera mają prawo z niej skorzystać!

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Podczas promocji odbędą się trzy rywalizacje, w których nagrodzeni zostaną najszybsi typerzy. Liczą się pierwsze kupony postawione przez danego uczestnika po konkretnej godzinie, ustalonej w regulaminie oferty (jego najważniejsze punkty znajdziecie na dole wpisu!).

Konkurs w forBET to trzy etapy:

 • 1. etap – 150 nagród w wysokości 30 PLN dla osób, które najszybciej postawią kupon o godzinie 12.00 za 15 PLN
 • 2. etap – 150 nagród 30 PLN dla graczy, którzy zagrają kupony najbliżej godziny 16.00 za 30 PLN
 • 3. etap – 150 premii 50 PLN dla osób, które popiszą się bukmacherską szybkością o godzinie 20!

W ofercie liczą się tylko kupony, które zawierają co najmniej trzy typy. ForBET nie kwalifikuje do promocji żadnych o kursie niższym niż 2,00.

Obstawianie Ligi Mistrzów 2018
Obstawianie Ligi Mistrzów 2018

Dodatkowe środki z tej promocji można wykorzystać nie tylko na typowanie Ligi Mistrzów, ale również na inne typy dostępne w ofercie na www.iForBET.pl!

UWAGA! O danej godzinie każdy z uczestników zabawy może otrzymać maksymalnie jedną premię, co oznacza, że łącznie do zgarnięcia jest 110 PLN! Środki na kontach powinny się pojawić w ciągu 48 godzin od rozstrzygnięcia danego etapu konkursu.

Wybrane punkty regulaminu promocji “Wyścig bukmacherski w forBET”:

 • Jedna osoba w jednej turze może otrzymać tylko jeden bonus
 • Minimalna ilość zdarzeń na kuponie, to 3 zdarzenia, a minimalny kurs kuponu wynosi 2,00
 • Do promocji nie liczą się kupony systemowe
 • W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe
 • Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00
 • Bonusy znajdą się na kontach zwycięzców do 48 godzin po zakończeniu promocji
 • Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 • Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button