William Hill ogłosił dziś, że posiada mocną „bazę” do rozwoju gier internetowych w 2019 roku, mimo że brytyjski bukmacher przekazał, że całoroczny zysk operacyjny grupy miał spaść o 15% rok do roku.

Dziś rano w operator notowany na giełdzie w Londynie prognozował, że skorygowany zysk operacyjny za 2018 r. wyniesie 234 mln £, zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi w przedziale 225- 245 mln £.

Według danych uzyskanych przez Hills, zyski detaliczne spadły rok do roku po trudnych 12 miesiącach w Wielkiej Brytanii, chociaż stwierdzono, że ogólne wyniki grupy wzrosły o ok. 4% r/r.

„Rok 2018 był przełomowy zarówno dla William Hill, jak i dla całej branży. Teraz mamy większą jasność w zakresie kluczowych wyzwań i możliwości dla naszej działalności „- powiedział Philip Bowcock, dyrektor generalny William Hill.

„W związku z szybką ekspansją w Stanach Zjednoczonych, opartą na dochodowych fundamentach i przejęciem MGR, który jest bliski ukończenia, z niecierpliwością czekamy na kolejne ruchy w tym roku”

Cena akcji Hills spadła o 3,38% do poziomu 169,85 na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Spadki WH są w dużej mierze spowodowany zakupem MGR jak i również dużymi kosztami ekspansji w USA.

_______________________________________________________________________
William Hill nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.


bonusy bez depozytu