Aplikacje bukmacherskie

Bukmacher bez porządnej aplikacji to dzisiaj rzadkość. Dobra apka to przede wszystkim wygodna możliwość szybkiego typowania, bez konieczności każdorazowego logowania się, nie wspominając już o natychmiastowych powiadomieniach. I mimo tego, że porządna aplikacja to podstawa, niektórzy bukmacherzy zdają się nie nadążać  za potrzebami graczy  a ich aplikacje są albo  niedopasowane do potrzeb użytkowników, albo funkcjonują bardzo słabo, przysparzając więcej kłopotów niż zadowolenia z gry. 

Który bukmacher ma najlepszą aplikację?

Oczywiście trudno jednoznacznie stwierdzić, która aplikacja będzie najbardziej odpowiadała wszystkim typerom. W wybraniu najlepszych apek pomogli nam twórcy serwisu bukmacherzyonline.com. Dzięki temu, że analizują oferty bukmacherskie pod każdym względem, biorą pod uwagę również funkcjonalność aplikacji poszczególnych bukmacherów. We współpracy z nimi wybraliśmy 3 najciekawsze aplikacje na rynku:

  1. Aplikacja LV BET

Wybrana została przede wszystkim ze względu na wyjątkową łatwość obsługi i poruszania się po aplikacji. Na uznanie zasługują też świetnej jakości transmisje live, szybkie zakłady oraz pełna kontrola nad kuponami. Możliwość dokonywania błyskawicznych wpłat czy też coraz popularniejsza dziś funkcja Cash-out to koleje atuty aplikacji LV BET. Z ciekawostek, które zaproponował LV BET to funkcja Match Tracker, czyli opcja podglądu zmian w meczach na żywo.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

  1. Aplikacja STS 

To, co wyróżnia aplikację STS na tle konkurencyjnych softów, jest doskonała jakość transmisji live z meczów, które nie zacinają się i nie tracą sygnału. Ponadto STS w aplikacji znajdziemy bogatą ofertę zakładów, która niczym nie różni się od tej dostępnej na stronie internetowej bukmachera. Gracze mogą dyskutować na temat typów na dostępnym czacie w apce. Dodatkowo dzięki funkcji Livescore można na żywo sprawdzać aktualne wyniki i statystyki meczów.  Gracze mogą korzystać z funkcji obstawiania szybkiego zakładu, zlecać szybkie wpłaty i wypłaty.

  1. Aplikacja Noblebet

Aplikacja  tego stosunkowo małego i nowego na rynku bukmachera stała się jednym z najciekawszych produktów na rynku. Aplikacja ma w zasadzie wszystkie funkcje jakie oferuje serwis tym Player Bets i Betbuilder. Jednocześnie dobrze rozwiązana nawigacja sprawia, że obstawianie jest intuicyjne i szybkie. Posiadacze aplikacji moge też skorzystać z dodatkowego freebetu.

Czemu bukmacherzy zachęcają do instalowania aplikacji?

To proste, dzięki aplikacjom graczę chętniej stawiają zakłady i są bardziej lojalni wobec bukmachera, którego aplikację ściągnęli na telefon. Niewątpliwie jednym z bardziej skutecznych sposobów na zachęcenie typerów do ściągnięcia aplikacji są bonusy, możliwe do odbioru tylko przez aplikację bukmachera.  Taki bonus oferuje m.in wspomniany już Noblebet, który przygotował specjalny freebet za pierwszy zakład przez aplikację właśnie. Graczy zachęcać też mają darmowe streaming meczy i innych ważnych wydarzeń sportowych.

Bukmacherzy w AppStore i GooglePlay

Aplikacje bukmacherskie oczywiście wypuszczana są zarówno na iPhone i na Android jak i Huawei. Zazwyczaj są do siebie bliźniaczo podobne i oferują dostęp do tych samych funkcji. To co je różni, to dostępność w oficjalnych sklepach z aplikacjami. Bez problemu znajdziemy apki bukmacherskie w AppStore ale już nie będzie ich w Google Store. Wynika to z polityki Google i prawodawstwa w Polsce, które ogranicza reklamowanie usług związanych z bukmacherką. Żeby pobrać aplikacje na Androida należy zawsze pobrać ją bezpośrednio ze strony bukmachera.

Aplikacje coraz popularniejsze

Według najnowszych danych już ok.60 % zakładów obstawianych jest za pomocą smartfonów, a kolejne 2% innych urządzeń mobilnych. I jest to tendencja wzrostowa. Tymczasem w punktach naziemnych. Natomiast mniej niż 20%  zakładów zawieranych jest w punktach naziemnych. Gra online jest znacznie bardziej dostępna, prostsza i szybsza. Można więc śmiało wysunąć stwierdzenie, że aplikacja mobilna to tzw. “must have” dla bukmacherów. Polski rynek bukmacherów jest bardzo konkurencyjny, a dostępność funkcjonalnej aplikacji mobilnej może nawet przesądzić o tym, czy gracz zarejestruje konto u danego bukmachera.

 Stawianie zakładów w aplikacji powinno być w pełni intuicyjne i wygodne.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button