Belgia – Rumunia typy bukmacherskie, Kto wygra? 22.06.2024

Kto wygra mecz Belgia – Rumunia? To pytanie nurtuje wielu kibiców przed nadchodzącym starciem w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2024. Belgia, po zaskakującej porażce 0:1 ze Słowacją, zmierzy się z Rumunią, która w imponującym stylu pokonała Ukrainę 3:0. Obie drużyny będą walczyć o cenne trzy punkty, które mogą zdecydować o ich losach w turnieju. Sprawdź typy bukmacherskie na mecz Belgia – Rumunia!

Kto wygra mecz Belgia – Rumunia?

Belgia przystępuje do tego meczu po niespodziewanej porażce ze Słowacją. Była to pierwsza porażka drużyny pod wodzą Domenico Tedesco, który objął stery w lutym 2023 roku. Belgowie zdominowali spotkanie pod względem statystyk, ale dwie bramki zostały anulowane przez VAR, co wpłynęło na końcowy wynik. Pomimo porażki, pomocnik Amadou Onana jest pewny, że drużyna ma wciąż duże szanse na awans.

Z kolei Rumunia zaskoczyła wszystkich, pokonując Ukrainę 3:0 w swoim pierwszym meczu. Było to najwyższe zwycięstwo Rumunów w historii ich występów na mistrzostwach Europy. Strzelec pierwszej bramki, Nicolae Stanciu, wyraził ogromną radość z tego osiągnięcia. Rumunia nie wygrała żadnego z czterech poprzednich meczów przed tym starciem, ale teraz jest na dobrej drodze do drugiego w historii awansu do fazy pucharowej Euro. Co więcej, Rumuni nie stracili bramki od trzech spotkań, co może być kluczowym atutem w starciu z Belgią.

Bonus w eTOTO 200% do 100 PLN

Kod promocyjny: BETONLINE

Typy bukmacherskie na mecz Belgia – Rumunia

Typ: Belgia wygra – Pomimo niespodziewanej porażki w pierwszym meczu, Belgia pozostaje faworytem w starciu z Rumunią. Ich ofensywna siła, na czele z Romelu Lukaku, który dwukrotnie trafił do siatki w ostatnim meczu towarzyskim, może okazać się decydująca. Belgowie mają coś do udowodnienia po porażce ze Słowacją i będą zmotywowani, aby zdobyć trzy punkty.

Typ: Obie drużyny strzelą (BTTS) – Biorąc pod uwagę, że w żadnym z 12 dotychczasowych spotkań między tymi drużynami nie padł bezbramkowy remis, a Belgia oraz Rumunia pokazały zdolność do strzelania bramek, typ na obie drużyny strzelą jest bardzo prawdopodobny. Belgowie będą chcieli zrehabilitować się za porażkę, a Rumuni, mając na uwadze swoje ostatnie osiągnięcie, będą dążyć do kontynuacji dobrej passy.

Belgia – Rumunia: Kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Belgia – Rumunia:

BukmacherWygra BelgiaRemisWygra Rumunia
STS1.484.507.00
Fortuna1.484.606.80
Betclic1.484.706.60
Betfan1.524.406.10
Etoto1.484.406.20
Superbet1.504.606.50
Belgia – Rumunia: Kursy bukmacherskie

Podsumowując, mecz Belgia – Rumunia zapowiada się na emocjonujące starcie, w którym obie drużyny będą walczyć o cenne trzy punkty. Bukmacherzy oferują atrakcyjne kursy, a typy bukmacherskie wskazują na możliwe scenariusze tego spotkania. Czy Belgia odzyska swoją formę, czy Rumunia kontynuuje swoją niespodziewaną passę? Sprawdź typy bukmacherskie na mecz Belgia – Rumunia i obstaw swoje zakłady!

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button