Wystarczy wpisać jeden kod promocyjny, by otrzymać u bukmachera Betfan freebet! Oto, co należy zrobić, by zgarnąć 50 PLN na obstawianie!

Betfan freebet. Kod promocyjny "BETONLINE" - 50 PLN na obstawianie!
Betfan freebet. Kod promocyjny „BETONLINE” – 50 PLN na obstawianie!

Betfan freebet 50 – tylko dla nowych!

Legalny bukmacher Betfan dla nowych graczy ma nawet 3000 PLN jako bonus powitalny! To jednak jeszcze nie wszystko, bo wpisując kod promocyjny można zgarnąć dodatkową kasę.

Aktualnie każdy może odebrać na stronie Betfan freebet w wysokości 50 PLN. Potrzebny jest do tego tylko kod promocyjnyBETONLINE” i nic poza tym!

Jeżeli gracz nie posiada konta w Betfan, może je założyć na oficjalnej stronie. Portal działa też bardzo dobrze na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu można dokonać rejestracji na smartfonie bądź tablecie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

I co bardzo ważne – weryfikacja danych nie jest konieczna od razu! Gracz może to zrobić później, tak jak jest mu wygodnie.

Jak działa freebet od Betfan w wysokości 50 PLN? Co należy zrobić?

  • Wejść na stronę bukmachera Betfan
  • Wpłacić co najmniej 20 PLN
  • Postawić kupon z minimum 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2.20
  • Do zwrotu jest od 20 do 50 PLN!

Oczywiście, poza zakładem bez ryzyka nadal aktywny jest bonus powitalny w wysokości 3000 PLN. To najwyższa premia tego typu na rynku w Polsce!

Bukmacher Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, dlatego obstawianie u niego jest zgodne z przepisami. Nie trzeba w tym przypadku martwić się jakimikolwiek konsekwencjami.

Betfan kod promocyjny łatwo zapamiętać, prawda? 😉


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu