1600 PLN na obstawianie!

Wystarczy wpisać jeden kod, by otrzymać u bukmachera Betfan cashback! 600 PLN jako zwrot w razie niepowodzenia – przegrywasz a bukmacher Betfan oddaje kasę! Mało? No to 1000 PLN w przy drugiej wpłacie! Oto, co należy zrobić, by zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie!

Betfan cashback. Kod promocyjny "BETONLINE" - 1600 PLN na obstawianie!

Ccashback 600 – tylko dla nowych!

Legalny bukmacher Betfan dla nowych graczy ma nawet 600 PLN jako bonus powitalny cashback! To jednak jeszcze nie wszystko, bo przy kolejnej wpłacie na konto typerskie można liczyć na inne bonusy – w tym przede wszystkim specjalną premię od depozytu do 1000 PLN!

Aktualnie każdy może odebrać na stronie Betfan cashback w wysokości 600 PLN. Potrzebny jest do tego tylko aktualny kod „BETONLINE” i nic poza tym!

Jeżeli gracz nie posiada konta w Betfan, może je założyć na oficjalnej stronie www.betfan.pl. Serwis internetowy bukmachera działa też bardzo dobrze na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu można dokonać rejestracji na smartfonie bądź tablecie.

Betfan cashback 600 PLN
Betfan cashback 600 PLN

I co bardzo ważne – weryfikacja danych nie jest konieczna od razu! Gracz może to zrobić później, tak jak jest mu wygodnie. W Betfan konto tymczasowe działa tak samo jak po pełnej weryfikacji, która będzie potrzebna jedynie podczas wypłaty wygranych z konta Betfan.

Jak działa cashback wysokości 600 PLN? Co należy zrobić? ⬇️ Oto poradnik ⬇️

  • Wejść na stronę bukmachera www.betfan.pl
  • Dokonać wpłaty na nowo utworzone konto
  • Zagrać kupon z typami na swoich faworytów
  • Odebrać pełny zwrot zagranej stawki w razie niepowodzenia. Do zgarnięcia jest nawet 600 PLN!

Oczywiście, cashback to tylko wstęp do tego, co jeszcze czeka na nowo zarejestrowanych w tym przypadku. Betfan oferuje również coś bardziej standardowego od zwrotu, a mianowicie bonus od drugiego depozytu. W tym przypadku to nawet 1000 PLN!

Polski legalny bukmacher Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, dlatego obstawianie u niego jest zgodne z przepisami. Nie trzeba w tym przypadku martwić się jakimikolwiek konsekwencjami.

Dostępny na stronie Betfan kod promocyjny łatwo zapamiętać, prawda? Taki właśnie był zamiar pomysłodawców – zamiast zagmatwanych haseł przygotowali coś, co jest w stanie zakodować w głowie dosłownie każdy!

Trzeba pamiętać, że kod BETONLINE wpisany może być jedynie przy rejestracji. Po zakończeniu wypełniania formularza rejestracyjnego nie ma już takiej możliwości. Właśnie tak działa w Betfan na start!

Betfan legalny bukmacher. ZOBACZ WIDEO:

Cashback to jeszcze nie wszystko – oto premia 1000 PLN!

Cashback Betfan w wysokości 600 PLN to tylko pierwsza część standardowej oferty powitalnej, która dostępna jest dla wszystkich nowo zarejestrowanych u bukmachera. Marka Betfan dla osób z nowym kontem oferuje naprawdę pokaźny bonus w wysokości 1000 PLN!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Bonus powitalny to możliwość zdobycia 100% wartości drugiej wpłaty w formie prezentu premiowego. Przykładowo: wpłacając 200 złotych, mamy na granie nawet 400 zł. Tak aż do kwoty 1000 zł ekstra, która na obstawianie daje razem 2000 zł!

Premia na start to oferta tylko dla nowych graczy – osoby mające już konto na stronie marki Betfan nie mogą jej odebrać! Tak samo wygląda sprawa, gdy mówimy o tym, co oferuje i gdzie jest dostępny kod na bonus w Betfan.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak dostać pieniądze na obstawianie?

Nie ma co ukrywać, że wielu graczy rejestruje się właśnie po to, by odebrać dostępny w bonus. I teraz to, co najważniejsze – nie ma w tym nic złego!

Aby dostać pieniądze od bukmachera i zgarnąć kasę na obstawianie, wystarczy w zasadzie wykonać kilka bardzo prostych kroków. Dzięki instrukcji zamieszczonej poniżej nawet początkujący powinni z tym doskonale sobie poradzić!

To wszystko jest w stu procentach legalne, ale trzeba pamiętać, że każda oferta specjalna jest dostępna tylko tymczasowo. Kiedy zakończy się bonus powitalny od Betfan w takiej formie? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie – może to być dzisiaj, jutro albo za rok!

Bonus KROK PO KROKU
⬇️⬇️⬇️

bonus powitalny w Betfan
bonus powitalny w Betfan

Mariusz Pudzianowski jest ambasadorem marki bukmacherskiej Betfan. Nietrudno to zauważyć na stronie oficjalnej bukmachera, ale przecież sam wizerunek byłego strongmana to nie wszystko, co wynika z tej współpracy.

Pakiet Pudziana Betfan to nowa nazwa bonusu powitalnego, z którą na pewno każdy z was nieraz spotka się w sieci. Musicie wiedzieć, że to dokładnie to samo, co oferta opisywana przez nas powyżej. Zmiana dotyczy tak naprawdę nazwy oraz kilku drobnych szczegółów, o których można przeczytać w regulaminie promocji.

pakiet pudziana betfan
Bonus w Betfan online – Pakiet Pudziana Betfan

Na ten moment marka Betfan nie przedstawia już swojej oferty jako Pakiet Pudziana. Mimo wszystko, to nadal zawodnik KSW jest „punktem charakterystycznym” dla oferty opisywanej marki.

Będziemy informować Was o ciekawych promocjach i bonusach tego bukmachera online, odwiedzajcie nas codziennie i bądźcie na bieżąco.


[AC_PRO id=5164]


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button