Laureat zostanie wybrany na Gali Sportu i Biznesu DEMERS 2018, która odbędzie się 13 marca 2019 r. w Centrum Olimpijskim PKOl.

Jak możemy przeczytać na stronie organizatora imprezy:

Nagrody Biznesu Sportowego Statuetki DEMES promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie – zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu.

Uroczystość wręczania Nagród ma bogatą, 15-letnią tradycję. To nie tylko ważny moment dla nagrodzonych, ale i kluczowe spotkanie dla środowiska biznesu sportowego – gromadzi najlepszych z najlepszych.

W kategorii „Sponsor Sportu” zostało nominowanych 25 firm, z czego 5 to firmy bukmacherskie:

  • forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  • FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
  • LV BET spółka z o.o.
  • Star-Typ Sport Sp. z o.o. (STS)
  • Totolotek S.A.

Jednym z nominowanych jest również Totalizator Sportowy.

To, że firmy bukmacherskie mocno wspierają drużyny sportowe, związki sportowe czy samych sportowców nie jest żadną tajemnicą. Kilkanaście dni temu, Fortuna podczas Gali Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku została uhonorowana tytułem Mecenasa Polskiego Sportu.

Aż 5 firm z sektora zakładów sportowych zostało nominowanych w kategorii „Sponsor Sportu” do Nagrody Biznesu Sportowego za rok 2018.


bonusy bez depozytu