Spółka Ekstraklasa S.A. spotkała się z firmami bukmacherskimi w celu złożenia oferty transmisji meczów na stronach internetowych bukmacherów, aplikacjach mobilnych i punktach stacjonarnych.

lotto ekstraklasa na żywo
Polska Lotto Ekstraklasa na żywo legalnie u bukmacherów?

Polska Ekstraklasa online u bukmacherów?

Oferta została skierowana tylko do licencjonowanych w Polsce firma. Przedstawiony został pakiet z wyłącznością i bez wyłączności.

Jeśli, która z firm zdecyduje się na zakup streamingu, będą obowiązywać pewne zasady.

  • Streaming będzie mógł być oferowany tylko na oficjalnej platformie internetowej bukmachera, służącej do przyjmowania zakładów bukmacherskich, wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, posiadających aktywny zakład na mecz w dowolnych rozgrywkach.
  • W oficjalnych lokalach bukmacherskich oraz w oficjalnych lokalach detalicznych, obsługujących zakłady bukmacherskie.
sts kod promocyjny
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli klient firmy bukmacherskiej będzie chciał zobaczyć mecz Ekstraklasy na stronie lub w aplikacji mobilnej, będzie musiał posiadać aktywny zakład na dowolne rozgrywki w chwili rozpoczęcia meczu. Ograniczony będzie również rozmiar playera video na platformie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Na komputerach osobistych rozmiar ten nie przekroczy 1/3 pełnego ekranu, na tabletach ½ pełnego ekranu (przy założeniu, że jest to tablet o max przekątnej 10 cali). Co do urządzeń mobilnych nie ma ograniczeń rozmiarowych playera video, pod warunkiem, że przekątna urządzenia nie przekracza 5 cali.

Całość procesu sprzedaży praw ma się zamknąć do 30 kwietnia bieżącego roku.

Do tej pory obstawianie na żywo przy dostępie do obrazu z meczu, mogliśmy oglądać tylko w STS, Fortunie i Forbet. Reszta operatorów nie zdecydowała się na wdrożenie tego rozwiązania, zapewne ze względu na koszty.

Polska Ekstraklasa z zakładami bukmacherskimi na smartfonie? To brzmi dobrze, bardzo dobrze. Jeśli będzie wiadomo coś więcej napiszemy na pewno na blogu.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl