Dywizja 1: Treaty United – Cork City (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Dywizja 1 piłkarze Treaty United podejmą zawodników Cork City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Biełszyna - Eniergietyk-BDU. Typy bukmacherskie
Dywizja 1: Treaty United – Cork City. Typy bukmacherskie

Dywizja 1: Treaty United – Cork City. Typy bukmacherskie

Treaty United walczy w tym sezonie miejsce w najlepszej piątce na koniec sezonu. Obecnie po dziewiętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty.

Lokują się na piątej pozycji w tabeli. W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Galway. Nie byli w tym meczu faworytem, ale udało się im wywalczyć remis po bezbramkowym remisie.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Cork City celuje w bezpośredni awans i są blisko realizacji tego celu. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają po osiemnastu rozegranych meczach czterdzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Cobh Ramblers. Udało się im wygrać ten mecz. Zwycięstwo 1:0 nie jest specjalnie imponujące, ale ostatnią porażkę zanotowali jeszcze w lutym.

Jest to rewelacyjna statystyka. Jednak nad kolejnym mają tylko punkt przewagi. Nie mogą zatem wciąż pozwolić sobie na straty punktów. Muszą zachować koncentrację, więc powinni pokonać graczy przeciętnego zespołu środka tabeli.

MeczTypKursBukmacher
Treaty United – Cork City 21,51STS

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button