Eurowizja 2021. Kto wygra? Oto aktualne kursy bukmacherskie!

Kursy bukmacherskie pozwalają odpowiedzieć na pytanie, kto wygra (a raczej ma na to największe szanse) konkurs piosenki Eurowizja 2021. Już teraz można sprawdzić faworytów ekspertów! Czy jest wśród nich Polska?

Eurowizja 2021. Kto wygra? Oto aktualne kursy bukmacherskie!
Eurowizja 2021. Kto wygra? Oto aktualne kursy bukmacherskie!

Eurowizja 2021. Kto z Polski?

Eurowizja to niezmiennie jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych każdego roku. Z powodu pandemii koronawirusa odwołano edycję zaplanowaną na ubiegłoroczny maj, jednak już Eurowizja 2021 ma odbyć się zgodnie z planem organizatorów. Niestety, bez udziału publiczności i cały czas w nieco innej formule, niż miało to miejsce do tej pory.

Oczywiście, jak co roku na przełomie kwietnia i maja coraz częściej zadaje się pytania typu kto z Polski na Eurowizji itp. Fanów europejskiego konkursu piosenki nie brakuje, dlatego też wybór reprezentanta naszego kraju był szeroko komentowany w mediach. W tym roku wywołał szczególnie dużo kontrowersji ze względu na fakt, iż wybór padł na osobę ściśle związaną z TVP.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Eurowizja 2021 polska piosenka to “The Ride”, którą wykonuje Rafał Brzozowski. Reprezentant naszego kraju utworem zamieszczonym poniżej będzie chciał wprowadzić Polskę do finału, a potem w głównym evencie postara się uzyskać możliwie jak najwyższe miejsce. Jakie są na to szanse? Typy bukmacherskie pozwalają odpowiedzieć na to pytanie.

Rafał Brzozowski na Eurowizji. Oto aktualne typy bukmacherskie!

Już od dawna o Rafale Brzozowskim nie było tak głośno. Ze względów czysto politycznych trudno jest znaleźć w sieci rzetelne informacje na temat tego, jakie są szanse “The Ride” podczas Eurowizji 2021. Na szczęście, kursy bukmacherskie i przewidywania ekspertów to obiektywne podejście do sprawy, a tym samym łatwiej jest o uzyskanie odpowiedzi na pytanie, jakie szanse Polski na Eurowizji 2021.

Jeżeli Rafał Brzozowski znajdzie się w najlepszej “10” finałowego konkursu będzie można zarobić ponad 1700 zł za postawione 100 zł. To pokazuje, że polska piosenka z całą pewnością nie jest wymieniana wśród największych faworytów. Już sam awans z półfinału jest dobrze opłacany – wydane 100 zł to prawie 270 zł wygranej.

Półfinał można wygrać, ale i tutaj nie przewiduje się większego sukcesu Polski. Aż 75.00 wynosi kurs na to, że reprezentant naszego kraju zwycięży w 2. półfinale. Dla gracza oznacza to potencjalny duży, a wręcz ogromny, zarobek. Przykładowo: grając za 66 złotych do zarobienia jest ponad 4300 zł! Przy większych stawkach wartość ta stale rośne.

Zwycięstwo zwycięstwem, ale jak wyglądają szanse Polski na TOP 3 w walce o miejsce w finale? Jak nietrudno jest się domyślić, także nie najlepiej. Kurs 20.00 oznacza wygranie 176 zł przy stawce 10 zł (już po odjęciu należnego podatku). Przy innych kwotach wygląda to podobnie.

Zakłady na Polskę na Eurowizji 2021 dostępne są na stronie internetowej www.STS.pl. Każdy może tutaj skorzystać z premii na start z kodem promocyjnym “BETONLINE“. Do zdobycia jest na dobry początek aż 29 PLN bez wpłaty, a potem 100% do 1200 PLN przy przelewie numer jeden!

Eurowizja 2021 – kto wygra? [Najwięksi faworyci, kursy bukmacherskie]

Poprzednia Eurowizja nie przyniosła sensacyjnego rozstrzygnięcia. Holandia w zasadzie jeszcze przed startem konkursu uważana była za murowanego faworyta i stało się tak, że ostatecznie zwyciężyła. To właśnie w Rotterdamie odbędzie się Eurowizja 2021. Jak wyglądają teraz najwięksi faworyci do zwycięstwa?

Rafał Brzozowski na Eurowizji. Jak mu pójdzie?
Rafał Brzozowski na Eurowizji. Jak mu pójdzie?

Im niższy kurs na dany kraj, tym większe prawdopodobieństwo, że to właśnie on zwycięży w tegorocznej Eurowizji. Bukmacherzy nie mają wątpliwości co do tego, kto w walce o TOP 3 na pewno liczyć się nie będzie. Wśród outsiderów znajdziemy następujące kandydatury:

 • Albania
 • Słowenia
 • Hiszpania
 • Czechy
 • Niemcy
 • Estonia
 • Dania
 • Macedonia Północna
 • Serbia
 • Polska
 • Portugalia
 • Gruzja
 • Irlandia
 • Holandia
 • Austria

Podane wyżej kraje nie mają w zasadzie najmniejszych szans na to, by zwyciężyć w Eurowizji 2021. Gdyby stało się inaczej, już postawienie 100 złotych pozwoli na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Przykład: 100 zł zainwestowane w zwycięstwo Polski to szansa na zarobienie aż 22.000 zł!

A jacy są najwięksi faworyci Eurowizji 2021? Eksperci są zgodni co do tego, że walka na podium toczyć się będzie głównie pomiędzy Maltą, Francją oraz Szwajcarią. Z tego trio największe szanse na powodzenia ma ten pierwszy z wymienionych krajów, chociaż zwycięstwo któregokolwiek nie będzie uznawane za niespodziankę.

Malta to utwór “Je Me Casse” śpiewany przez Destiny. Oto piosenka, która prawdopodobnie wygra tegoroczną Eurowizję:

A kto poza TOP 3? Uwagę warto zwrócić na pewno na reprezentantów następujących krajów:

 • Bułgaria
 • Włochy
 • Szwecja
 • Litwa
 • Islandia

Prawdopodobnie wszystkie z państw podanych powyżej znajdą się w najlepszej “10” finałowego konkursu Eutowizja 2021.

Gdzie można obstawiać Eurowizję 2021?

Polacy bardzo chętnie biorą udział w głosowaniu podczas Eurowizji. Coraz częściej jednak szukają też informacji o tym, jak obstawiać Eurowizję, co pokazuje kolejny nowy trend na naszym rynku. I to bez względu na to czy chodzi o granie “po złości” polskiemu kandydatowi, czy wybieranie piosenek według własnego uznania.

Nie brakuje stron, na których można znaleźć przygotowane na konkurs Eurowizja 2021 zakłady bukmacherskie. Oto najpopularniejsze propozycje:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Pamiętajmy, by zawsze wybierać tylko legalne firmy bukmacherskie. U każdej z nich na start można otrzymać bonus powitalny na start, czyli prezent w postaci bonusów. Kod promocyjny do wpisania przy zakładaniu konta podany został w tabeli powyżej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image