Fame MMA 12 Typy: Adrian „Polak” Polański – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Już 20 listopada 2021 roku odbędzie się 12 gala Fame MMA. W jednym z pojedynków (o pas) zmierza się ze sobą Adrian „Polak” Polański i Maksymilian Wiewiórka. Dużo wskazuje na to, że pas zmieni właściciela, a finalnie lepszy okaże się popularny „Wiewiór”.

fame mma 12 typowanie walk
Fame MMA 12 Typy: Adrian „Polak” Polański – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Fame MMA 12 Typy na: Adrian „Polak” Polański – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Walki w ramach Fame MMA na pewno rządzą się swoimi prawami. W końcu nie mamy tutaj do czynienia stricte z zawodowcami. W przypadku obu tych panów sytuacja (pod kątem obstawiania) jest o tyle łatwiejsza, że zarówno „Polak”, jak i Maksymilian Wiewiórka dość regularnie pokazują się w oktagonie. Można było zatem wysunąć kilka ciekawych wniosków. Na pewno „Wiewiór” rewelacyjnie spisuje się w parterze. Z kolei Adrian Polański najlepiej czuje się w stójce. Jest zaś taka zasada, że w pojedynkach osób preferujących parter i stójkę powinna wygrać ta pierwsza. Dlaczego? Jeśli ktoś dobrze odnajduje się w technikach parterowych, to ma spore pole do manewru. Nie tylko pod kątem zakończenia walki przed czasem. Dominacja w parterze ma też wpływ na sędziów. Jeśli dochodzi do ich decyzji, to osoba, która przeważała nad swoim rywalem – na tej płaszczyźnie – jest zdecydowanym faworytem do końcowego zwycięstwa.

W ramach Fame MMA Maksymilian Wiewiórka stoczył już cztery walki. W sumie zanotował trzy wiktorie i tylko jedną przegraną. Ta porażka miała miejsce w debiucie „Wiewióra”, kiedy to mierzył się z cięższym o kilkadziesiąt kilogramów rywalem. A i tak Maksymilian Wiewiórka bardzo dobrze radził sobie (przynajmniej do pewnego momentu) z Michałem Handke. Potem Maksymilian Wiewiórka w dobrym stylu pokonał dwukrotnie Kamila Hassana (jednogłośnie na punkty). W swojej ostatniej walce „Wiewiór” mierzył się na zasadach kickboxingu z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. W tym pojedynku także bardzo pewnie triumfował na punkty.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

„Wiewiór” mocno poprawił też stójkę

Do pewnego czasu mogło wydawać się, że Maksymilian Wiewiórka przede wszystkim bazuje na dobrym parterze. Jak na realia Fame MMA, „Wiewiór” bardzo pozytywnie wyróżnia się umiejętnościami na tej płaszczyźnie (w porównaniu ze swoimi przeciwnikami). Sam Maksymilian Wiewiórka powiedział jednak, że w ostatnim czasie koncentrował się nie tylko na parterze, ale tak samo na stójce. I w pojedynku z Amadeuszem Roślikiem było to bardzo widoczne. Dla „Ferrariego” to najmocniejsza płaszczyzna. A finalnie Amadeusz Roślik nie był w stanie poważniej zagrozić „Wiewiórowi”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wygrane „Polaka” często są bardzo kontrowersyjne

Adrian Polański przystąpi w sobotę pierwszy raz do obrony mistrzowskiego pasa. „Polak” ma co prawda dobry rekord, ale wiele jego wiktorii jest do dzisiaj kwestionowanych (np. chodzi o wygrane na punkty, czy drugi pojedynek z „Ferrarim”). Tak naprawdę Adrian Polański najlepiej pokazał się w swojej ostatniej walce. Wtedy znokautował Dawida Malczyńskiego. „Wiewiór” to jednak zawodnik ze zdecydowanie wyższej półki. Warto wiedzieć, że Maksymilian Wiewiórka przed przystąpieniem do Fame MMA stoczył kilka innych walk amatorskich. Ma zatem naprawdę bardzo dużo doświadczenia i coraz większe umiejętności. Adrian Polański co prawda też prezentuje się lepiej, niż na samym początku, ale rywalizacja z „Wiewiórem” może być dla niego zbyt trudna.

 • Typ na walkę Fame MMA 12 : 2 (kurs 1,42 z oferty www.Betclic.pl)
 • Adrian „Polak” Polański – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (20.11.2021, 20:00). Transmisja w systemie PPV

 1. Gdzie najlepiej obstawiać walki na Fame MMA 12?

  Jedynym w Polsce bukmacher, który oferuje zakłady na Fame MMA jest Betclic.

 2. Ile można wygrać na obstawianiu zakładów MMA?

  Nasze typy na Fame MMA 12 mogą dać graczom potrojenie swojego zakładu, jeśli oczywiście propozycje okażą się poprawne.

 3. Czy można oglądać u bukmacherów galę Fame MMA 12?

  Niestety żodyn bukmacher nie oferuje streamu online z tej fascynującej gali z patusami w roli głównej :)

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button