Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie B-B – Skra Częstochowa (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmą zawodników Skry Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie B-B – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie
Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie B-B – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie B-B – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu w ostatnich tygodniach są w dobrej formie. Obecnie po czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dziewięć punktów. Lokują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami GKS-u Tychy. 34-letni Kamil Biliński oraz 36-letni Tomasz Jodłowiec popisali się w tym meczu. Rutyniarze z Podbeskidzia poprowadzili swój zespół do wygranej 4:1.

Wyła to trzecia wygrana Podbeskidzia z rzędu. Z kolei Skra w tym sezonie jest typowana w gronie kandydatów do spadku. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po czterech rozegranych meczach cztery punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Bruk-Betu. Przyjezdni poprawili się po porażce poniesionej na własnym stadionie w meczu z GKS-em Tychy i zwyciężył w Bełchatowie ze Skrą 2:0.

Skra przegrała dwa ostatnie pojedynki i wydaje się, że mogą na lada moment znaleźć się w strefie spadkowej. Podbeskidzie wygrało 4 z 5 poprzednich pojedynków i w środę są faworytami.

MeczTypKursBukmacher
Podbeskidzie B-B – Skra Częstochowa11,62STS

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button