Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów – Skra Częstochowa (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Ruchu Chorzów podejmą zawodników Skry Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów - Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie
Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

Kibice Ruchu Chorzów mogą być w bardzo dobrych nastojach. Dwa lata temu ich klub grał w III lidze, a przyszłość drużyny była wielką niewiadomą. Ich szybki awans na zaplecze Ekstraklasy jest zatem świetną informacją.

Ruch Chorzów po poprzednim sezonie wygrał baraże i to bez straty bramki. Najpierw wygrali w dwumeczu z Radunią 1:0, a następnie z Motorem 4:0. Skra Częstochowa wydaje się słabszym zespołem.

Mają oni przetarcie w I lidze, ale w poprzednim sezonie Skra zajęła trzynaste miejsce. Bez kłopotów utrzymała się w lidze, ale w tym sezonie powinni mieć problemy, by utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy.

Drużyna spod Jasnej Góry ma bardzo duże problemy z infrastrukturą. W roli gospodarza grali w Sosnowcu i Bełchatowie. Jeden sezon dali radę grać przy takiej prowizorce, ale nie było to łatwe.

W końcu musi dojść do przesilenia, a na najbliższy sezon przyświeca im tylko jeden cel – utrzymanie z wszelką cenę. Skra Częstochowa chce jedynie przetrwać kolejny sezon na zapleczu. Ruch nie może mieć znacznie większych ambicji.

Jednak potencjał kibicowski w tym klubie jet ogromny. W piątek na pewno stadion będzie wypełniony po brzegi. Myślę zatem, że spokojnie możemy liczyć na punkty w ich wykonaniu.

MeczTypKursBukmacher
Ruch Chorzów – Skra Częstochowa1(DNB)1,43Betclic

5 / 5. Ocen: 4

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button