Fortuna Kraków. Godziny pracy, oferta, bonusy

Fortuna to polski bukmacher, który jest jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów w tej branży. Istnieje już od 1996 roku i nawet pomimo stałego wzrostu znaczenia kanału Internetowego w sprzedaży zakładów wzajemnych, nieustannie rozwija również swoje punkty stacjonarne, które już od wielu lat są jego wizytówką, a żółte logo – elementem rozpoznawczym i symbolem wysokiej jakości usług. Wiele spośród punktów sprzedaży bukmachera znaleźć możemy w Krakowie. Na co możemy liczyć odwiedzając je?

Fortuna Kraków. Godziny pracy, oferta, bonusy
Fortuna Kraków. Godziny pracy, oferta, bonusy

Przegląd oferty Fortuna Kraków

Oferta firmy Fortuna jest bardzo szeroka, a swoim zasięgiem obejmuje zdecydowaną większość istniejących dyscyplin sportowych. Na uwagę zasługuje w szczególności piłka nożna, która jest pokrywana przez nią w sposób kompletny, obejmujący zarówno spotkania reprezentacyjne, jak i ligowe (w tym te pucharowe). Szczególnie kompleksowo firma podchodzi do 1 Ligi polskiej, w ramach której jest bezkonkurencyjna, a której jest tytularnym sponsorem.

Nie samą piłką nożną Fortuna żyje. W obrębie jej oferty znaleźć można również wiele innych dyscyplin, w tym siatkówkę, koszykówkę, ale i bardziej niszowe szachy czy żużel. Wszystkie spotkania można obstawiać przedmeczowo, a część z nich dostępna jest również w formule “na żywo” – pamiętajmy jednak, że aby obstawiać je w lokalach stacjonarnych będą one musiały być czynne w godzinach, w których te spotkania się rozgrywają.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Program bonusowy – jak działa w lokalach Fortuny w Krakowie?

Promocje, jakie czekają na klientów stacjonarnych w punktach stacjonarnych Fortuna w Krakowie obracają się wokół programu lojalnościowego tej firmy. Aby korzystać z jego dobrodziejstw, musimy posiadać specjalną kartę stałego klienta – tę wyrobimy sobie za darmo u pracownika dowolnego z krakowskich punktów.

Program lojalnościowy Fortuny działa na bardzo prostych warunkach. Za każde wydane na zakłady 2 złote przyznany nam zostanie dokładnie 1 punkt. Po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości będziemy mogli wymienić je na nagrody – specjalne bonusy wyłącznie dla członków programu lojalnościowego, ale też chociażby darmowe środki na grę.

UWAGA!
Kod promocyjny “BETONLINE” na stronie www.STS.pl umożliwia otrzymanie bonusu bez depozytu!

Punkty zdobywane w ramach programu lojalnościowego nie wygasają. W związku z tym możemy je zbierać zupełnie przy okazji, gdy po prostu zdarzy nam się zagrać w krakowskim punkcie Fortuny. Za samą rejestrację z kolei otrzymamy ich 2800 (równowartość 20 złotych we freebecie – nie musimy ich jednak od razu na niego zamieniać).

Oficjalna strona eFortuna online
Oficjalna strona eFortuna online

Wybrane krakowskie lokale stacjonarne Fortuny

W Krakowie w sumie działa dziesięć placówek stacjonarnych bukmachera Fortuna (w żadnym nie ma Fortuna Betgames, gdyż na ten moment ten produkt nie jest dostępny w tej firmie). Firma ulokowała je w różnych obszarach miasta, aby te zasięgiem obejmowały jak największą jego część. Do cieszących się największą popularnością placówek należą te, które zamieszczamy poniżej. Należy mieć na uwadze to, że każdą placówkę cechują jej własne godziny otwarcia.

  • UL. STAROWIŚLNA 74, 31-035

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
  • Wtorek – czwartek: 9:30 – 18:30
  • Piątek: 9:00 – 19:00
  • Sobota: 8:30 – 17:30
  • Niedziela: 8:30 – 17:00
  • UL. ZAKOPIAŃSKA 105, 30-418

Godziny otwarcia:

  • Od poniedziałku do piątku: 10:00 – 19:30
  • W soboty i niedziele: 9:30 – 18:30

Największą konkurencją dla tych lokali są, oczywiście, punkty STS Kraków. Możecie sprawdzić w każdej chwili, do której są czynne i co oferują klientom!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image