1 listopada 2019, czyli Wszystkich Świętych. Do której tego dnia będzie można zawrzeć kupon w punktach naziemnych? Godziny otwarcia bukmacherów na pewno zainteresują wielu typerów. Czy w Święto Zmarłych bukmacherzy mają otwarte punkty stacjonarne?

Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2019. Do której Fortuna, STS oraz inni?
Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2019. Do której Fortuna, STS oraz inni?

Bukmacherzy 1 listopada. Godziny otwarcia STS, Fortuna

Jak zwykle w przypadku święta z czerwoną kartką, pada pytanie czy bukmacher jest czynny. 1 listopada nie jest w tym żadnym wyjątkiem, tym bardziej, iż jest to dzień szczególny.

W rozpisce rozgrywek sportowych nie znajdziemy na 1 XI zbyt wielu wydarzeń i nic dziwnego, że punkty stacjonarne bukmacherów 1 listopada niekoniecznie chcą się otwierać, a jeśli już to raczej na bardzo krótki czas.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Godziny otwarcia bukmacherów łatwo sprawdzić w większości przypadków, ale 1 listopada do nich się nie zalicza. Znalezienie danych sprawdzonych na oficjalnych stronach graniczny niemal z cudem, dlatego radzić sobie trzeba we własnym zakresie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Wszystkich Świętych 2019. U jakiego bukmachera można grać?

Bukmacherzy 1 listopada nie będą czynni tak samo, jak w normalny piątek. Nie można też spodziewać się zawierania zakładów tego dnia podobnie jak w przypadku niedziel. Większość firm zdecydowała się albo na zamknięcie oddziałów, albo na zaoferowanie skróconych godzin pracy.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, do której czynny jest bukmacher 1 listopada jest zapytanie o to pracownika punktu, gdzie zazwyczaj gramy. Obsługa oddziału nie powinna mieć żadnego problemu z udzieleniem odpowiedzi i na pewno rozwieje nasze wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Na szczęście, działa w dzisiejszych czasach internet, jest dostępny dla każdego i można z niego korzystać nawet wtedy, gdy wszystko na dworze jest pozamykane. Zakłady bukmacherskie 1 listopada w sieci działają tak, jak zwykle – bez jakichkolwiek zmian czy przeszkód.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Bonusy na 1 listopada 2019. Kasa na start dla typerów!

Tylko teraz można na 1 listopada dostać specjalny bonus na postawienie kuponu. Bukmacher www.sts.pl daje 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie. Wystarczy do tego podanie kodu promocyjnego „BETONLINE„, do którego jest specjalna rubryka w formularzu.

Ogromny bonus na start można też dostać w Betfan. Ten w pełni internetowy legalny bukmacher oferuje typerom tak zwany Pakiet Pudziana. Jest to dokładnie 3000 złotych na dobry początek + 100 zł z kodem promocyjnym „BETFAN„. To nie wszystko, w Betfan jest promocja, gdzie obstawiamy bez podatku od gier!

  • Betfan – bonus 3100 PLN (kod „BETFAN„) + brak podatku na www.Betfan.pl
  • STS – bez depozytu 29 PLN (kod „BETONLINE„) + 1200 PLN na www.STS.pl
  • Betclic – Cashback 510 PLN (kod „KOD510„) na www.Betclic.pl


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.