Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2020. Do której Fortuna, STS oraz inni?

1 listopada 2020, czyli Wszystkich Świętych. Do której tego dnia będzie można zawrzeć kupon w punktach naziemnych? Godziny otwarcia bukmacherów na pewno zainteresują wielu typerów. Czy w Święto Zmarłych bukmacherzy mają otwarte punkty stacjonarne?

Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2020. Do której Fortuna, STS oraz inni?
Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2020. Do której Fortuna, STS oraz inni?

Bukmacherzy 1 listopada. Godziny otwarcia STS, Fortuna

Jak zwykle w przypadku święta z czerwoną kartką, pada pytanie czy bukmacher jest czynny. 1 listopada nie jest w tym żadnym wyjątkiem, tym bardziej, iż jest to dzień szczególny, a w roku 2020 przypada w niedzielę, co jeszcze mocniej ułatwia sprawę.

W rozpisce rozgrywek sportowych na 1 XI spotkań na wysokim poziomie rozgrywek nie brakuje, jednak punkty stacjonarne bukmacherów 1 listopada nie będą działać tak, jak w każdą normalną niedzielę. Przynajmniej w większości – STS, Fortuna, Totolotek czy LV BET.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Godziny otwarcia bukmacherów łatwo sprawdzić w większości przypadków, ale 1 listopada do nich się nie zalicza. Znalezienie danych sprawdzonych na oficjalnych stronach graniczny niemal z cudem, dlatego radzić sobie trzeba we własnym zakresie.

Wszystkich Świętych 2020. U jakiego bukmachera można grać?

Bukmacherzy 1 listopada nie będą czynni tak samo, jak zwykle ma to miejsce w niedzielę. Większość firm zdecydowała się na zamknięcie oddziałów, a wyjątek stanowią przede wszystkim lokale prowadzone przez indywidualnych najemców, działających niezależnie od firmy bukmacherskiej.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, do której czynny jest bukmacher 1 listopada w przypadku punktu partnerskiego jest zapytanie o to pracownika miejsca, gdzie zazwyczaj gramy. Obsługa oddziału nie powinna mieć żadnego problemu z udzieleniem odpowiedzi i na pewno rozwieje nasze wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na szczęście, działa w dzisiejszych czasach internet, jest dostępny dla każdego i można z niego korzystać nawet wtedy, gdy wszystko na dworze jest pozamykane. Zakłady bukmacherskie 1 listopada w sieci działają tak, jak zwykle – bez jakichkolwiek zmian czy przeszkód.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy na 1 listopada 2020. Kasa na start dla typerów!

Tylko teraz można na 1 listopada dostać specjalny bonus na postawienie kuponu. Bukmacher www.sts.pl daje 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie. Wystarczy do tego podanie kodu promocyjnego “BETONLINE“, do którego jest specjalna rubryka w formularzu.

Każda nowo zarejestrowana osoba może w STS sprawdzić bez ryzyka STS Betgames, czyli legalne karty, w tym poker online. Wszystko to dzięki 20 PLN jako bezpieczny zakład!

Bukmacher Fortuna 1 listopada bez otwartych punktów to zła wiadomość? Jeżeli na www.eFortuna.pl ktoś założy konto właśnie we Wszystkich Świętych, będzie mógł liczyć na trzy prezenty na start:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • 100% do 2000 PLN przy depozycie numer jeden
  • 200 PLN jako zakład bez ryzyka
STS bonus. O co chodzi z kasą na start?
STS bonus. O co chodzi z kasą na start?

UWAGA! W przypadku marki Fortuna także obowiązuje kod promocyjny “BETONLINE“. Można wpisać go jedynie przy zakładaniu profilu.

Ogromny bonus na start można też dostać w Betfan. Ten w pełni internetowy legalny bukmacher oferuje typerom tak zwany Pakiet Pudziana. Jest to blisko 3000 złotych na dobry początek – 3×777 PLN, aż 600 PLN jako zakłady bez ryzyka i do tego 15 darmowych zakładów na różne dyscypliny sportowe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image