Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2021. Do której Fortuna, STS oraz inni?

1 listopada 2021, czyli Wszystkich Świętych. Do której tego dnia będzie można zawrzeć kupon w punktach naziemnych? Godziny otwarcia bukmacherów na pewno zainteresują wielu typerów. Czy w Święto Zmarłych bukmacherzy mają otwarte punkty stacjonarne?

Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2021. Do której Fortuna, STS oraz inni?
Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2021. Do której Fortuna, STS oraz inni?

Bukmacherzy 1 listopada. Godziny otwarcia STS, Fortuna

Jak zwykle w przypadku święta z czerwoną kartką, pada pytanie czy bukmacher jest czynny. 1 listopada nie jest w tym żadnym wyjątkiem, tym bardziej, iż jest to dzień szczególny, a w roku 2021 przypada w poniedziałek, co jeszcze nieco bardziej utrudnia sprawę, gdyż nie wiadomo, jak do końca to interpretować – czy bukmacherzy bardziej będą traktować to święto jako normalny dzień tygodnia, czy niekoniecznie?

W rozpisce rozgrywek sportowych na 1 XI spotkań na wysokim poziomie jest raczej niewiele.Punkty stacjonarne bukmacherów 1 listopada nie będą działać tak, jak w każdą normalną niedzielę, czyli w najczęściej występujące w roku dni z tak zwaną czerwoną kartką. Sprawdziliśmy u źródła jak to jest w przypadku STS, Fortuna, Forbet, LV BET i innych.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Godziny otwarcia bukmacherów łatwo sprawdzić w większości przypadków, ale 1 listopada do nich się nie zalicza. Znalezienie danych sprawdzonych na oficjalnych stronach graniczny niemal z cudem, dlatego radzić sobie trzeba we własnym zakresie.

Wszystkich Świętych 2021. U jakiego bukmachera można grać?

Bukmacherzy 1 listopada nie będą czynni tak samo, jak zwykle ma to miejsce w niedzielę. Większość firm zdecydowała się na zamknięcie oddziałów, a wyjątek stanowią przede wszystkim lokale prowadzone przez indywidualnych najemców, działających niezależnie od firmy bukmacherskiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, do której czynny jest bukmacher 1 listopada w przypadku punktu partnerskiego jest zapytanie o to pracownika miejsca, gdzie zazwyczaj gramy. Obsługa oddziału nie powinna mieć żadnego problemu z udzieleniem odpowiedzi i na pewno rozwieje nasze wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Na szczęście, działa w dzisiejszych czasach internet, jest dostępny dla każdego i można z niego korzystać nawet wtedy, gdy wszystko na dworze jest pozamykane. Zakłady bukmacherskie 1 listopada w sieci działają tak, jak zwykle – bez jakichkolwiek zmian czy przeszkód.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Bonusy na 1 listopada 2021. Kasa na start dla typerów!

Tylko teraz można na 1 listopada dostać specjalny bonus na postawienie kuponu. Bukmacher www.STS.pl daje 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie. Wystarczy do tego podanie kodu promocyjnego “BETONLINE“, do którego jest specjalna rubryka w formularzu.

Każda nowo zarejestrowana osoba może w STS sprawdzić bez ryzyka STS Betgames, czyli legalne karty, w tym poker online. Wszystko to dzięki 20 PLN jako bezpieczny zakład!

Bukmacher Fortuna 1 listopada bez otwartych punktów to zła wiadomość? Jeżeli na www.eFortuna.pl ktoś założy konto właśnie we Wszystkich Świętych, będzie mógł liczyć na trzy prezenty na start:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • 600 PLN jako zakład bez ryzyka
  • 100% do 2100 PLN przy II wpłacie na konto

UWAGA! W przypadku marki Fortuna także obowiązuje kod promocyjny “BETONLINE“. Można wpisać go jedynie przy zakładaniu profilu.

Który bukmacher czynny 1 listopada 2021?

Legalne firmy bukmacherskie muszą dostosowywać się do przepisów, jakie obowiązują w naszym kraju. Godziny pracy to jednak w tym przypadku coś zupełnie innego – pod tym względem w branży typerskiej nie ma najmniejszego problemu, gdyż lokale stacjonarne traktowane są zupełnie inaczej niż chociażby sklepy.

Na pewno bardzo wiele osób chciałoby wiedzieć, jaki bukmacher czynny 1 listopada. Okazuje się, że to wcale nie jest pytanie, na które nie można udzielić dla typerów pozytywnej odpowiedzi. Mamy takie marki, które zdecydowały się działać również i we Wszystkich Świętych!

Na pewno grać nie można już w punktach Totolotka oraz Etoto. Te dwie firmy nie prowadzą działalności stacjonarnej od jakiegoś czasu, dlatego z mapy bukmacherskiej Polski zniknęły oddziały z ich logotypami. Mamy jednak cały szereg innych lokali:

  • Bukmacher stacjonarny LV BET może być otwarty w waszym mieście 1 listopada. Wystarczy wejść do lokalu i zapytać się kasjera o godziny otwarcia w najbliższy poniedziałek. Niektóre lokale mogą być czynne, gdyż zależy to od właściciela danego punktu
eFortuna.pl - bukmacher Fortuna czynny przez cały rok!
eFortuna.pl – bukmacher Fortuna czynny przez cały rok!
  • Wybrane punkty marki Superbet będą 1 listopada 2021 czynne. Aby sprawdzić, które konkretne, należy na www.Superbet.pl sprawdzić aktualną listę lokali i zobaczyć, czy znajdują się tam godziny pracy w dni świąteczne. Jeżeli tak jest, wszystko wskazuje na to, że w tym miejscu zagramy 1 XI 2021

Zasada jest zawsze taka sama: w pierwszej kolejności zawsze dobrze jest uzyskać odpowiedź o godzinach pracy danego lokalu, a dopiero jeśli nie mamy takiej możliwości, upewniać się w inny sposób.

Na szczęście, internet jest do dyspozycji graczy cały czas. Tylko od nich zależy, gdzie będą chcieli obstawiać mecze wtedy, gdy punkty stacjonarne są nieczynne. Założenie profilu do obstawiania jeszcze nie jest jednoznaczne z tym, by całkowicie porzucić typowanie w tradycyjnej formie. Może być jednak pomocne właśnie w takie dni jak zbliżający się poniedziałek.

Na naszej stronie internetowej na bieżąco informujemy o tym, gdzie i jakie konkretnie promocje można otrzymać za utworzenie konta typerskiego. To bonusy bez depozytu cieszą się największym zainteresowaniem, ale dobrze jest też sprawdzić, na jakich stronach mamy zwroty, zakłady bez ryzyka i tym podobne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button