Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2023. Do której Fortuna, STS oraz inni?

1 listopada 2023, czyli Wszystkich Świętych. Do której tego dnia będzie można zawrzeć kupon w punktach naziemnych? Godziny otwarcia bukmacherów na pewno zainteresują wielu typerów. Czy w Święto Zmarłych bukmacherzy mają otwarte punkty stacjonarne?

Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2023. Do której Fortuna, STS oraz inni?
Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2023. Do której Fortuna, STS oraz inni?

Bukmacherzy 1 listopada. Godziny otwarcia STS, Fortuna

Jak zwykle w przypadku święta z czerwoną kartką, pada pytanie czy bukmacher jest czynny. 1 listopada nie jest w tym żadnym wyjątkiem, tym bardziej, iż jest to dzień szczególny, a w roku 2023 przypada w środę, co jeszcze nieco bardziej utrudnia sprawę, gdyż nie wiadomo, jak do końca to interpretować – czy bukmacherzy bardziej będą traktować to święto jako normalny dzień tygodnia, czy niekoniecznie?

STS bonus powitalny na start
STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Punkty stacjonarne bukmacherów 1 listopada nie będą działać tak, jak w każdą normalną niedzielę, czyli w najczęściej występujące w roku dni z tak zwaną czerwoną kartką. Sprawdziliśmy u źródła jak to jest w przypadku STS, Fortuna, Forbet, LV BET i innych. Jeżeli ktoś chce wiedzieć, czy bukmacherzy czynni 1 listopada, znajdą u nas konkretne, sprawdzone odpowiedzi.

Godziny otwarcia bukmacherów łatwo sprawdzić w większości przypadków, ale 1 listopada do nich się nie zalicza. Znalezienie danych sprawdzonych na oficjalnych stronach graniczny niemal z cudem, dlatego radzić sobie trzeba we własnym zakresie.

Wszystkich Świętych 2023. U jakiego bukmachera można grać?

Bukmacherzy 1 listopada nie będą czynni tak samo, jak zwykle ma to miejsce w niedzielę. Większość firm zdecydowała się na zamknięcie oddziałów, a wyjątek stanowią przede wszystkim lokale prowadzone przez indywidualnych najemców, działających niezależnie od firmy bukmacherskiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, do której czynny jest bukmacher 1 listopada w przypadku punktu partnerskiego jest zapytanie o to pracownika miejsca, gdzie zazwyczaj gramy. Obsługa oddziału nie powinna mieć żadnego problemu z udzieleniem odpowiedzi i na pewno rozwieje nasze wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Na szczęście, działa w dzisiejszych czasach internet, jest dostępny dla każdego i można z niego korzystać nawet wtedy, gdy wszystko na dworze jest pozamykane. Zakłady bukmacherskie 1 listopada w sieci działają tak, jak zwykle – bez jakichkolwiek zmian czy przeszkód.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Bonusy na 1 listopada 2023. Kasa na start dla typerów!

Tylko teraz można na 1 listopada dostać specjalny bonus na postawienie kuponu. Bukmacher www.STS.pl daje 100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN lub mniej przy trzech pierwszych wpłatach. Wystarczy do tego podanie kodu promocyjnegoBETONLINE„, do którego jest specjalna rubryka w formularzu.

Każda nowo zarejestrowana osoba może w STS sprawdzić bez ryzyka to, jak gra się w internecie. Pierwszy kupon można albo wygrać, albo otrzymać dzięki niemu zwrot zagranej stawki nawet w wysokości 100 PLN.

Internetowy bonus STS dla tych, którzy chcą zacząć obstawiać online zamiast w punktach, wygląda tak:

  • 100 PLN jako zakład bez ryzyka
  • Doładowanie 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie
  • Dodatkowe 50% do 500 PLN przy drugim depozycie
  • Specjalne 50% do 700 PLN przy trzeciej wpłacie
  • Nawet 60 PLN ekstra za wykonanie zadań dostępnych na koncie

Bukmacher Fortuna 1 listopada bez otwartych punktów to zła wiadomość? Jeżeli na www.eFortuna.pl ktoś założy konto właśnie we Wszystkich Świętych, będzie mógł liczyć na trzy prezenty na start:

  • 20 PLN bez depozytu
  • 10 PLN ekstra na obstawianie przy pierwszej wpłacie
  • 600 PLN jako zakład bez ryzyka
  • Premia 50% do 200 PLN przy II depozycie

UWAGA! W przypadku marki Fortuna także obowiązuje kod promocyjny „BETONLINE„. Można wpisać go jedynie przy zakładaniu profilu.

Który bukmacher czynny 1 listopada 2023?

Legalne firmy bukmacherskie muszą dostosowywać się do przepisów, jakie obowiązują w naszym kraju. Godziny pracy to jednak w tym przypadku coś zupełnie innego – pod tym względem w branży typerskiej nie ma najmniejszego problemu, gdyż lokale stacjonarne traktowane są zupełnie inaczej niż chociażby sklepy.

Na pewno bardzo wiele osób chciałoby wiedzieć, jaki bukmacher czynny 1 listopada. Okazuje się, że to wcale nie jest pytanie, na które nie można udzielić dla typerów pozytywnej odpowiedzi. Mamy takie marki, które zdecydowały się działać również i we Wszystkich Świętych!

Na pewno grać nie można już w punktach Totolotka oraz Etoto. Te dwie firmy nie prowadzą działalności stacjonarnej od jakiegoś czasu, dlatego z mapy bukmacherskiej Polski zniknęły oddziały z ich logotypami. Mamy jednak cały szereg innych lokali:

  • Bukmacher stacjonarny LV BET może być otwarty w waszym mieście 1 listopada. Wystarczy wejść do lokalu i zapytać się kasjera o godziny otwarcia w najbliższą środę. Niektóre lokale mogą być czynne, gdyż zależy to od właściciela danego punktu
superbet kod promocyjny przy rejestracji

W przypadku marki Superbet można na start wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. Odebrać można w tym miejscu bonus w postaci gry bez ryzyka aż przez 7 dni ze zwrotem do 3500 PLN. Oprócz tego zgarnąć można 200 PLN bonusu przy I wpłacie i freebet w wysokości 34 PLN.

Zasada jest zawsze taka sama: w pierwszej kolejności zawsze dobrze jest uzyskać odpowiedź o godzinach pracy danego lokalu, a dopiero jeśli nie mamy takiej możliwości, upewniać się w inny sposób.

Na szczęście, internet jest do dyspozycji graczy cały czas. Tylko od nich zależy, gdzie będą chcieli obstawiać mecze wtedy, gdy punkty stacjonarne są nieczynne. Założenie profilu do obstawiania jeszcze nie jest jednoznaczne z tym, by całkowicie porzucić typowanie w tradycyjnej formie. Może być jednak pomocne właśnie w takie dni jak zbliżająca się środa.

Na naszej stronie internetowej na bieżąco informujemy o tym, gdzie i jakie konkretnie promocje można otrzymać za utworzenie konta typerskiego. To bonusy bez depozytu cieszą się największym zainteresowaniem, ale dobrze jest też sprawdzić, na jakich stronach mamy zwroty, zakłady bez ryzyka i tym podobne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 349

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button