Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2019. Do której Fortuna, STS oraz inni?

1 listopada 2019, czyli Wszystkich Świętych. Do której tego dnia będzie można zawrzeć kupon w punktach naziemnych? Godziny otwarcia bukmacherów na pewno zainteresują wielu typerów. Czy w Święto Zmarłych bukmacherzy mają otwarte punkty stacjonarne?

Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2019. Do której Fortuna, STS oraz inni?
Godziny otwarcia bukmacherów 1 listopada 2019. Do której Fortuna, STS oraz inni?

Bukmacherzy 1 listopada. Godziny otwarcia STS, Fortuna

Jak zwykle w przypadku święta z czerwoną kartką, pada pytanie czy bukmacher jest czynny. 1 listopada nie jest w tym żadnym wyjątkiem, tym bardziej, iż jest to dzień szczególny.

W rozpisce rozgrywek sportowych nie znajdziemy na 1 XI zbyt wielu wydarzeń i nic dziwnego, że punkty stacjonarne bukmacherów 1 listopada niekoniecznie chcą się otwierać, a jeśli już to raczej na bardzo krótki czas.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Godziny otwarcia bukmacherów łatwo sprawdzić w większości przypadków, ale 1 listopada do nich się nie zalicza. Znalezienie danych sprawdzonych na oficjalnych stronach graniczny niemal z cudem, dlatego radzić sobie trzeba we własnym zakresie.

Wszystkich Świętych 2019. U jakiego bukmachera można grać?

Bukmacherzy 1 listopada nie będą czynni tak samo, jak w normalny piątek. Nie można też spodziewać się zawierania zakładów tego dnia podobnie jak w przypadku niedziel. Większość firm zdecydowała się albo na zamknięcie oddziałów, albo na zaoferowanie skróconych godzin pracy.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, do której czynny jest bukmacher 1 listopada jest zapytanie o to pracownika punktu, gdzie zazwyczaj gramy. Obsługa oddziału nie powinna mieć żadnego problemu z udzieleniem odpowiedzi i na pewno rozwieje nasze wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Na szczęście, działa w dzisiejszych czasach internet, jest dostępny dla każdego i można z niego korzystać nawet wtedy, gdy wszystko na dworze jest pozamykane. Zakłady bukmacherskie 1 listopada w sieci działają tak, jak zwykle – bez jakichkolwiek zmian czy przeszkód.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Bonusy na 1 listopada 2019. Kasa na start dla typerów!

Tylko teraz można na 1 listopada dostać specjalny bonus na postawienie kuponu. Bukmacher www.sts.pl daje 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie. Wystarczy do tego podanie kodu promocyjnego “BETONLINE“, do którego jest specjalna rubryka w formularzu.

Ogromny bonus na start można też dostać w Betfan. Ten w pełni internetowy legalny bukmacher oferuje typerom tak zwany Pakiet Pudziana. Jest to dokładnie 3000 złotych na dobry początek + 100 zł z kodem promocyjnym “BETFAN“. To nie wszystko, w Betfan jest promocja, gdzie obstawiamy bez podatku od gier!

  • Betfan – bonus 3100 PLN (kod “BETFAN“) + brak podatku na www.Betfan.pl
  • STS – bez depozytu 29 PLN (kod “BETONLINE“) + 1200 PLN na www.STS.pl
  • Betclic – Cashback 510 PLN (kod “KOD510“) na www.Betclic.pl

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close