Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki na przełomie lipca i sierpnia!

Pandemia koronawirusa, która sparaliżowała niemal cały świat, pokrzyżowała plany praktycznie wszystkim organizatorom wydarzeń sportowych. Tylko niektóre z nich potraktowały te problemy jako trampolinę i szansę na dodatkową promocję swoich flagowych rozgrywek. Z całą pewnością zalicza się do nich Polska Liga Siatkówki, która po raz pierwszy w historii zorganizuje zmagania siatkarzy PlusLigi i siatkarek TAURON Ligi na… plaży!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie acc-pls-lgp-1-1024x477.jpg
Gran Prix Polskiej Ligi Siatkówki na przełomie lipca i sierpnia! (Fot.: PLS/materiały prasowe)

Zespoły PlusLigi i TAURON Ligi zagrają na piasku

Turniej letniego Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2020 wystartują już 25 lipca, a finałowy dzień tej imprezy zaplanowano na 9 niedzielę sierpnia. Wszystkie spotkania tego niezwykłego wydarzenia pokaże na swoich sportowych kanałach Telewizja Polsat, który od wielu lat transmituje obie siatkarskie ligi.

Polska Liga Siatkówki dzięki współpracy ze swoimi udziałowcami była w stanie w ekspresowym tempie wykreować i zorganizować zupełnie nowe zmagania. Wszystko po to, by zespoły klubowe przypomniały o sobie swoim kibicom po przedwcześnie zakończonym sezonie 2019/2020 i przed startem kolejnego. , Zawody, które odbędą się już w lipcu i w sierpniu będą właśnie swoistym zaproszeniem na wrześniowe starty PlusLigi, TAURON Ligi oraz TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Przypomnijmy, że rozgrywki Grand Prix PLS potrwają tak naprawdę przez trzy weekendy (trzy osobne lokalizacje). Szesnaście drużyn z PlusLigi oraz TAURON 1. Ligi podzielono na 4 grupy. Każda z ekip zagra w jednym turnieju kwalifikacyjnym (czyli w praktyce zajmie to tylko dzień gry), po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup zagrają w turnieju finałowym (7-9 sierpnia).Grand Prix PLS będzie rozgrywane na piachu, na boisku drużyna będzie liczyła 4 osoby (skład od 4 do 8). Zasady gry będą identyczne jak w siatkówce halowej (z tym, że każda z 4 osób może atakować), halowe wymiary będzie miało także boisko.
PLS (materiały prasowe)

Czemu dopiero teraz udało się wymyślić Letnie Grand Prix? Nigdy wcześniej nie było takiej możliwości, bo od maja do września na pierwszym planie była rywalizacja międzynarodowa, której po odwołaniu Siatkarskiej Ligi Narodów oraz Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku nie ma.

“CIESZĘ SIĘ, ŻE W NASZYM GRONIE JEST TYLU ENERGICZNYCH PREZESÓW, KTÓRZY CHCĄ BUDOWAĆ NOWE RZECZY A NIE TYLKO CZEKAĆ NA ROZWÓJ WYPADKÓW. W NASZYM SPORCIE KLUCZOWA JEST UMIEJĘTNOŚĆ GRY ZESPOŁOWEJ, NASI UDZIAŁOWCY POKAZUJĄ, ŻE DOSKONALE ROZUMIEJĄ SIATKÓWKĘ. WYMYŚLILIŚMY NOWY RODZAJ PROMOCJI LIGOWEJ SIATKÓWKI I MAMY NADZIEJĘ, ŻE ZOSTANIE ON CIEPŁO PRZYJĘTY PRZEZ KIBICÓW, SPONSORÓW, CAŁE NASZE ŚRODOWISKO. DOPINAMY JUŻ OSTATNIE SZCZEGÓŁY, W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH DNI OGŁOSIMY BARDZO ATRAKCYJNE LOKALIZACJE TRZECH TURNIEJÓW, KTÓRE BĘDĄ SIĘ SKŁADAŁY NA CYKL GRAND PRIX POLSKIEJ LIGI SIATKÓWKI. LICZYMY NA UDZIAŁ KIBICÓW I DOBRE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI PRZED TELEWIZORAMI” – PODKREŚLA PAWEŁ ZAGUMNY, PREZES POLSKIEJ LIGI SIATKÓWKI S.A..

Lada dzień za pośrednictwem komunikatów prasowych Polska Liga Siatkówki oficjalnie ogłosi miasta gospodarzy trzech turniejów, w tym wielkiego finału oraz wszystkich uczestników zmagań.

Źródło: PLS (materiały prasowe)

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Bartosz Czykier

Zajmuję się na blogu głównie newsami ze świata sportu, przede wszystkim siatkówka i piłka nożna, interesuję się również polityk i zakładami sportowymi.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image