Jak obstawiać High League?

Chcesz wiedzieć, jak obstawiać High League? Bez względu czy masz już swoje pewniaki na tę galę, czy dopiero ich szukasz – powinieneś wiedzieć, jak w praktyce wyglądają zakłady na wydarzenie w Ergo Arenie. Jakie bonusy, promocje i kod promocyjny przygotowano? Czy można obstawiać wszystkie pojedynki?

High League Zakłady Bukmacherskie

Gala High League 5. Gdzie, kiedy, kto walczy? [karta walk]

Kiedy pojawiały się pierwsze informacje o projekcie High League, nie można było do końca stwierdzić, czym będzie oraz czy jego organizacja zakończy się sukcesem. Z perspektywy czasu wiemy, iż ta federacja stała się jedną z największych w Polsce na rynku MMA i nic nie wskazuje, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

Gale High League organizowane są regularnie, najczęściej przynajmniej trzy razy w roku. Miejsca odbywania się tych imprez są bardzo różne, chociaż punktem wspólnym są duże obiekty widowiskowe mogące pomieścić przynajmniej kilka tysięcy kibiców, a zazwyczaj nawet kilkadziesiąt.

STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

W mediach branżowych zajmujących się mieszanymi sztukami walki freak fighty nie są traktowane tak po macoszemu, jak początkowo. Dość szybko można zatem uzyskać informacje o tym, kiedy odbywać się będzie najbliższe High League, kto podczas gali wystąpi oraz w jakim mieści i o której. Tego typu dane przydają się osobom, które chcą wiedzieć, jak obstawiać High League, gdzie można to robić oraz jakie przygotowane zostały kursy.

High League 5 walka wieczoru Alberto - Tyburski

Podczas gal High League można obejrzeć w akcji celebrytów, gwiazdy internetu, a niekiedy nawet osoby, które kojarzone są głównie ze sportem. Do tych ostatnich na pewno zaliczyć można chociażby Artura Szpilkę. Miał on okazję zaraz po swoim debiucie w MMA stoczyć jeden pojedynek dla High League. Udało mu się wygrać wówczas z Denisem Załęckim.

Chcesz znać najbardziej podstawowe dane na temat zbliżającej się gali High League? Jak obstawiać to jedno, ale trzeba jeszcze sprawdzić to, co najważniejsze!

Najbliższa gala:High League 5
Data:10.12.2022
Miejsce:Atlas Arena w Łodzi
Karta walk:Walka wieczoru to Alberto vs Tyburski

W tym materiale podajemy aktualne informacje dla osób, które chcą wiedzieć, jak obstawiać High League. Dokładnie przedstawiamy wszystkie możliwości, dzięki czemu łatwo znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

High League: Zakłady bukmacherskie

High League Kursy Bukmacherskie

Skoro wydarzenie High League jest czymś, na co czeka wiele osób, trudno oczekiwać było, że zakładów na zaplanowane walki nie będzie można znaleźć u polskich bukmacherów. Niestety, pod tym względem nie mamy samych dobrych wiadomości.

Owszem, jak najbardziej istnieje szansa na to, by zagrać typy na High League w internecie. Problem polega jednak na tym, iż kursy na walki trudno jest znaleźć, jeśli nie do końca wiemy, gdzie szukać. I nie chodzi tylko o wybranie legalnego bukmachera – to jest już pewnie dla wszystkich oczywiste i przypominać o tym nie trzeba.

Bardzo często można znaleźć w sieci pytania typu jak obstawiać High League oraz gdzie to robić. Nie bierze się to z niczego – typerzy niekoniecznie są w stanie sobie z tym pomóc i szukają jakiegoś sprawdzonego, odpowiedniego dla nich rozwiązania.

Kiedy wybieramy bukmachera do grania na konkretne wydarzenie, zazwyczaj szukamy takiego, gdzie w ofercie będą najkorzystniejsze kursy oraz promocje. W przypadku typowania High League jest z tym wszystkim nieco inaczej, ponieważ wyboru nie ma żadnego – grać można tylko i wyłącznie na jednej stronie internetowej.

Gdy szukamy informacji na temat zakładów z piłkarskiej Ligi Mistrzów, mamy wachlarz możliwości, dzięki czemu wszystko każdy jest w stanie dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Obstawianie High League to zupełnie inna sprawa kaloszy, chociaż w naszym kraju popularność obu tych imprez stoi na porównywalnym poziomie – może niektórym wydawać się to niemożliwe, ale wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności.

Na pewno nie jest dobrą wiadomością to, że High League zakłady bukmacherskie nie są na wszystkich stronach internetowych. Plus jest natomiast taki, że w ogóle możne walki ogłaszane w tych galach typować, co jest ogromną zaletą. O typowanie niektórych freak fightów jest u bukmacherów bardzo ciężko.

Chcemy pokazać dokładnie to, jak wygląda obstawianie gali High League. Nie różni się to szczególnie niczym od obstawiania meczów piłkarskich mistrzostw świata czy zwykłych meczów w rozgrywkach krajowych. Najważniejsze trzeba zawrzeć na wstępie – zakłady bukmacherskie High League są legalne w przypadku bukmachera Fortuna, o którym więcej poniżej.

High League: Gdzie obstawiać?

High League Gdzie obstawiać

Zanim o tym, jak typować High League, należy zatrzymać się na chwilę przy informacjach dotyczących samego miejsca zawierania zakładów. Bukmacher Fortuna to oficjalna marka wspierająca cały event, więc to u niej znajdziemy zakłady na galę. I nie ma znaczenia czy chcemy postawić na zwycięstwo w walce wieczoru, czy może interesuje nas inny lub kilka innych pojedynków.

Markę Fortuna powinien kojarzyć każdy, kto chociaż trochę interesuje się sportem czy zakładami bukmacherskimi. Pełną ofertę tej firmy sprawdzić można w dowolnej chwili na www.eFortuna.pl. Dla klientów przygotowano tutaj nawet aplikację mobilną.

Chociaż informacji na temat High League, a także związanych z nich prognozami eksperckimi, przeczytamy w bardzo wielu miejscach, ciągle należy pamiętać o tym, że tylko bukmacher Fortuna posiada ofertę na walki High League. Nie można grać typów na to wydarzenie w żadnym innym miejscu. Na wielu stronach dostępne są błędne informacje, jakoby freak fighty w tej imprezie można było obstawiać na przynajmniej kilku stronach w naszym kraju. Tak nie jest i nie będzie, bo Fortuna ma zakłady na to wydarzenie na wyłączność.

Dla nikogo granie w Fortunie nie powinno być złą wiadomością. Bo nawet jeśli ktoś konta u tego buka nie posiada, w każdej chwili może to zmienić. Tym bardziej, że rejestracja trwa dosłownie chwilę i można jej dokonać nawet na telefonie – po prostu w wolnej chwili.

High League Bonusy: Bonus bez wpłaty + 810 PLN

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Kody promocyjne u bukmacherów to szansa na zdobycie dodatkowych środków na obstawianie. W przypadku marki Fortuna nie mogło zabraknąć podobnej oferty. U tego bukmachera do odebrania są cały czas aż trzy specjalne premie, dzięki którym na dobry początek typowania można zgarnąć ponad 2000 PLN.

Przy rejestracji konta można w Fortunie wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Wypełnianie formularza to na to jedyna okazja. Hasło promocyjne nie jest wpisywane domyślnie, a więc przeznaczone jest tylko do użytku dla tych, którzy je poznali w odpowiednim momencie!

W ramach pakietu powitalnego na start w Fortunie otrzymuje się 20 PLN bez depozytu na dobry początek. Dzięki tym środkom można obstawiać wydarzenia sportowe, również takie jak High League, i przy tym w ogóle nie wydawać własnych pieniędzy.

Na dobry początek nowi klienci w Fortunie mogą też otrzymać zakład bez ryzyka do 600 PLN. Dzięki niemu nie musimy obawiać się o to, że któraś walka w Ergo Arenie nas zaskoczy i przez to nie będziemy mogli zgarnąć wygranej.

Zakład bez ryzyka na High League. Jak skorzystać?
🥇🥇🥇

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Zalogowanie się na konto
 3. Postawienie pierwszego kuponu – typowanie walk High League
 4. W razie wygranej zyskane środki automatycznie lądują na koncie
 5. W przypadku przegranej można liczyć na pełen zwrot stawki do kwoty 600 PLN!

Jak założyć konto z bonusem, by móc obstawiać walki High League? Sprawdź już teraz:


Nawet jeśli ktoś nie ma doświadczenia bukmacherskiego, bez większych problemów poradzi sobie z zapisaniem się do Fortuny!

Jak obstawiać High League?

High League Jak Obstawiać?

Załóżmy, że mamy już konto w Fortunie. Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko wziąć się za obstawianie walk. Chcesz wiedzieć dokładnie, jak obstawiać High League? Przygotowaliśmy specjalny poradnik, który wszystko pokazuje krok po kroku – tak, jak powinno być.

Krok 1. Gracz wchodzi na stronę www.eFortuna.pl i loguje się na swoje konto typerskie.

Krok 2. W panelu z polecanymi zakładami można znaleźć „High League”. Wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę, by zostać przeniesionym do oferty zakładów na walki zaplanowane przy okazji konkretnej gali.

Jak obstawiać High League? Krok 2
Jak obstawiać High League? Krok 2

Krok 3. Obstawiający wybiera mecze, które chce typować, a następnie wpisuje interesującą go stawkę. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak zagrać kupon!

Jak obstawiać High League? Krok 3
Jak obstawiać High League? Krok 3

Przygotowane na High League zakłady w Fortunie grać można do momentu rozpoczęcia gali, jeśli chodzi o ofertę przedmeczową. Dostępna jest również w tym wypadku oferta zakładów live, która dynamicznie zmienia się podczas trwania imprezy z tego cyklu. Wiemy już, jak obstawiać High League, jednak trzeba też wspomnieć, iż można bardzo często grać na tę imprezę bez podatku!

Obstawiaj High League bez podatku

Działające zgodne z przepisami firmy bukmacherskie bez podatku umożliwiają stawianie kuponów z wygranymi powiększonymi o 14% względem standardowej oferty. Ci, którzy chcieli dowiedzieć się, jak obstawiać High League, powinni cieszyć się z faktu, że Fortuna należy do tych miejsc, gdzie gra bez podatku organizowana jest regularnie. Bezpiecznie, legalnie, na prostych zasadach.

Jeżeli ktoś chce grać kupony bez podatku na High League, musi upewnić się, czy w przypadku oferty przedmeczowej ma w ogóle taką możliwość. Inaczej wygląda to z zakładami na żywo.

Obstawianie live w Fortunie jest bez podatku dostępne przez 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu. W praktyce oznacza to, iż można zawsze grać zakłady z większymi wygranymi. Trzymać trzeba się przy tym tylko jednego, a chodzi o spełnienie kilku warunków:

 • Kurs każdego typu musi wynosić co najmniej 1.30
 • Na kuponie znaleźć się muszą minimum 3 zakłady live
 • Stawka minimalna 2 PLN

Oczywiście, że jest możliwe obstawianie High League na żywo w Fortunie. Typerzy uwielbiają stawiać kupony wtedy, gdy ich ulubieńcy występują w oktagonie i próbują wyszarpać rywalowi zwycięstwo. Ogromną zaletą jest możliwość typowania na urządzeniu mobilnym. To szansa na granie dosłownie w dowolnym miejscu z dostępem do sieci – nawet w sytuacji, gdy jest się daleko od domu.

Nieco inaczej wygląda sprawa tego, jak obstawiać High League bez podatku w przypadku zakładów pre-match, a więc przed początkiem gali. Bukmacher Fortuna jak najbardziej daje też i taką możliwość. Tutaj jednak trzeba liczyć się z faktem, iż nie zawsze typowanie z większymi wygranymi jest możliwe i trzeba uważnie śledzić dostępny kalendarz promocji Happy Hours.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl zawsze znajdziemy kalendarz ofert specjalnych bez podatku na dany miesiąc. Dzięki temu można sprawdzić to, co bukmacher przygotował na konkretne wydarzenia sportowe, w tym także High League. Najczęściej granie tych gal pre-match bez podatku jest realne. Oczywiście, pod pewnymi warunkami, a także w określonym czasie.

Fortuna obstawianie bez podatku
Fortuna obstawianie bez podatku

Nie jest potrzebne przygotowywanie długiego poradnika, który będzie pokazywał, jak obstawiać High League bez podatku w zakładach przedmeczowych. Najważniejsze jest to, by znać godziny obowiązywania promocji. Wszystko jest zawsze opisywane w przejrzysty sposób, dzięki czemu można dokładnie zrozumieć, na czym dokładnie promocja polega i jak można z niej skorzystać.

Obstawianie bez podatku High League w Fortunie:

 1. Wejście na stronę internetową www.eFortuna.pl
 2. Zalogowanie na konto lub jego utworzenie z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. W przypadku zakładów pre-match – sprawdzenie kalendarza promocji Happy Hours
 4. Obstawianie na żywo – dostępne 24/7
 5. Dodanie do kuponu co najmniej 3 typów o kursie 1.30 lub wyższym (każdy), stawka min. 2 PLN
 6. Wygrana to 14% więcej, niż zwykle!

Kiedy zbliża się gala High League i chcemy zagrać ją bez podatku, nie pozostaje nam nic innego jak wykonać opisane tutaj kroki. Jak widać, nie są one szczególnie trudne do zrozumienia i wydaje się, że każdy może sobie bez najmniejszego problemu z nimi poradzić.

Zakłady na High League w punktach stacjonarnych

Szukając odpowiedzi na pytanie, jak obstawiać High League, na pewno wiele osób chciało uzyskać nie tylko dane o stronach internetowych, ale także i punktach stacjonarnych. Mimo że dla niektórych to niebywałe, do dzisiaj są osoby, które zamiast typowania online wolą granie naziemne. Czy w przypadku freak fightów jest to w ogóle możliwe?

W przypadku punktów stacjonarnych dostępność zakładów wygląda podobnie jak w przypadku zakładów online. Jeżeli więc w internecie można stawiać High League tylko w Fortunie, dokładnie tak samo jak z punktami stacjonarnymi. Tutaj nie powinno być szczególnego zaskoczenia.

Aby obstawiać High League stacjonarnie, wystarczy sprawdzić, gdzie w naszej najbliższej okolicy znajduje się punkty bukmachera Fortuna. Tych mamy kilkaset rozsianych po terenie całego kraju, więc znalezienie czegoś dla siebie nie powinno być trudne. I nie chodzi tylko o duże miasta, bo w mniejszych również nie jest z tym najgorzej.

Plusem obstawiania High League w punktach stacjonarnych jest to, że nie jest potrzebne konto typerskie. Rejestracja nie jest konieczna, co oszczędza czas – mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czy jednak aby na pewno? Niekoniecznie, bo pamiętać trzeba o tym, że do bukmachera stacjonarnego trzeba się najpierw udać, a każdy spacer to też pewien stracony czas.

Szczegółowe tłumaczenie tego, jak obstawiać High League stacjonarnie nie ma sensu, bo tak naprawdę cały proces jest taki sam jak przy graniu online. Gracz wybiera faworytów, ustala stawkę i czeka na rozstrzygnięcia. Nieprawdą jest, że granie typów na High League w punktach naziemnych nie jest możliwe i jest to tylko coś, co znajdziemy online.

Wadą punktów naziemnych jest również bez dwóch zdań to, że granie na żywo jest bardzo niewygodne, a często w ogóle nie możliwe ze względu na późne godziny obywania się freak fightów. Nie zapominajmy także, że stacjonarnie w Fortunie nie ma możliwości korzystania ze specjalnych promocji – bonusy w większości są zarezerowane tylko dla użytkowników online.

High League Mobile

Obstawianie High League online
Obstawianie High League online

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że możliwe jest obstawianie High League jest dostępne dla klientów Fortuny także na telefonie czy innym urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu. To rozwiązanie bardzo komfortowe, a wszystko dlatego, iż umożliwia stawianie kuponów zawsze tam, gdzie najdzie nas na to ochota. Jeżeli podczas oglądania gali ze znajomymi dostrzeżemy potencjał w jakimś zawodniku, zagranie na niego pewniaka zajmie nam kilka chwil i to w taki sposób, że nikt tego szczególnie nie zauważy.

Do obstawiania High League na telefonie potrzebne jest darmowe konto typerskie w Fortunie. Jeżeli rejestrację mamy za sobą, nie pozostaje nic innego jak tylko na swoim smartfonie bądź tablecie przejść do mobilnej wersji www.eFortuna.pl. Inną opcją jest zainstalowanie specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej, która jest w stu procentach darmowa i działa na popularnych systemach takich jak Android oraz iOS.

Przygotowywanie specjalnego poradnika dotyczącego tego, jak obstawiać High League na urządzeniu mobilnym jest zbędne. Z czego to wynika? Cały proces wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku standardowego typowania. Różnica polega na urządzeniu, z jakiego korzystamy. Niektórzy wolą grać tradycyjnie, a inni kiedy tylko mogą wolą wybierać mobilne rozwiązania. W tych drugich na pewno ogromną zaletą jest fakt, że nie trzeba rezygnować na długo z domowych obowiązków, a można od razu przejść do gry i wszystko załatwić w mgnieniu oka.

Zakłady mobilne na High League. Jak to działa:

 1. Założenie konta w Fortunie z kodem promocyjnymBETONLINE
 2. Pobranie na swoje urządzenie aplikacji mobilnej lub odwiedzenie „przenośnej” wersji portalu www.eFortuna.pl
 3. Znalezienie w ofercie „High League” typów, które nas interesują
 4. Postawienie kuponu. Minimalna stawka to zaledwie 2 PLN!

Tutaj nie trzeba dopisać już nic więcej. To wszystko jest naprawdę bardzo proste. Jak widać, niczym trudnym nie jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak obstawiać High League. Rozwiązanie jest wyjątkowo proste. I to bez względu na to, jakie typowanie ostatecznie wybierzemy – czy to mobilne, czy to, które związane jest z regularnym wchodzeniem na tradycyjną stronę internetową. Ba, do wyboru są nawet zakłady bukmacherskie dostępne w punkcie stacjonarnym.

Najważniejsze, iż możliwości grania High League jest mnóstwo, a wszystkie z nich, które zostały tu wymienione, zaliczyć można to legalnych, bezpiecznych i sprawdzonych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 189

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button