KSW 86: Typy, Karta Walk, Gdzie oglądać (16.09.2023)

Zobacz typy na galę KSW 86, przekonaj się, jak wygląda ostateczna karta walk oraz gdzie oglądać to wydarzenie. Wszystkie informacje dla typera w jednym miejscu!

KSW 86: Typy, Karta Walk, Gdzie oglądać (16.09.2023)
KSW 86: Typy, Karta Walk, Gdzie oglądać (16.09.2023)

Najbliższy sobotni wieczór upłynąć ma pod szyldem Konferencji Sztuk Walki (KSW) – najpopularniejszej organizacji MMA w naszym kraju i w Europie. Kolejna, 86. już gala rozpocznie się właśnie wtedy, z mocną kartą walk i wieloma atrakcjami czekającymi tak widzów oglądających ją na żywo, jak i tych przed telewizorami. Swoje do zrobienia z całą pewnością będą dziś też mieli obstawiający. Zwłaszcza że legalni bukmacherzy już przygotowali własną ofertę na to właśnie wydarzenie.

Nasz serwis, zgodnie ze swoją tradycją, przygotował komplet informacji dotyczących wspomnianej gali. Dowiesz się u nas między innymi tego, jak przedstawia się przygotowana na KSW 86 karta walk, kiedy zacznie się event oraz gdzie za darmo obejrzeć KSW 86. Co więcej, przedstawimy nasze własne typy – jak zawsze, w kontekście dwóch najciekawszych walk tego wieczoru.

KSW 86 karta walk – kto walczy?

KSW 86 zorganizowane zostanie na Hali Orbita we Wrocławiu i rozpocznie się, tradycyjnie już, o godzinie 19:00. Organizatorzy zadbali o to, by widzowie się nie nudzili. Przygotowali w tym celu naprawdę mocną kartę, na szczycie której znajduje się walka o pas mistrzowski wagi koguciej, która zostanie stoczona pomiędzy posiadającym go aktualnie Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Co ciekawe, będzie to już czwarty pojedynek obu tych panów. Na karcie nie zabrakło jednak również wielu innych znanych w świecie MMA nazwisk. Ali-Eskiev, Śmiełowski, Szczepaniak, Michaliszyn, Michalski – taka obsada gwarantuje emocje oraz… wysokie kursy. Pełną kartę walk na ten event przedstawiamy poniżej.

Walka wieczoru

  • 61,2 kg – Jakub Wikłacz (14-3-1) – Sebastian Przybysz (12-3) – walka o pas mistrzowski

Karta główna

  • 65,8 kg – Lom Ali-Eskiev (20-7, 1NC) – Dawid Śmiełowski (10-0)
  • 77,1 kg – Artur Szczepaniak (9-2) – Igor Michaliszyn (10-2)
  • 77,1 kg – Michał Michalski (10-5) – Dominik Humburger (7-0)
  • 77,1 kg – Kacper Koziorzębski (9-5) – Wiktor Zalewski (5-0)
  • 93,0 kg – Damian Piwowarczyk (6-2) – Łukasz Sudolski (10-2)
  • 120,2 kg – Filip Stawowy (10-3) – Viktor Pesta (18-8)

Karta wstępna

  • 61,2 kg – Mariusz Joniak (11-4) – Miljan Zdravkovic (6-0)
  • 70,3 kg – Oskar Szczepaniak (4-1) – Adrian Gralak (5-1)
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

KSW 86 typy bukmacherskie

Nie ulega wątpliwości, że gala KSW 86 będzie obfitowała w niesamowicie ciekawe pojedynki, większość z których pozwoli nam spojrzeć na znane w świecie MMA nazwiska. Spośród wszystkich dzisiejszych walk na pewno najwięcej uwagi przykuwają dwie. Chodzi przede wszystkim o walkę wieczoru, w której stawką będzie nie tylko wygrana i chwała, ale i pas mistrzowski. Zetrą się w niej aktualny jego posiadacz, Jakub Wikłacz, oraz Przybysz, mający olbrzymi potencjał i z pewnością posiadający na niego dużą chrapkę. Tak samo ciekawie zapowiada się drugi pojedynek, w którym bardzo doświadczony Lom Ali-Eskiev podejmie do tej pory bezbłędnego Dawida Śmiełowskiego. Obie te walki przeanalizujemy poniżej.

Typy na walkę Jakub Wikłacz – Sebastian Przybysz 

Aktualne kursy:

Dzisiejszy pojedynek wieczoru będzie już czwartym, w którym obaj panowie skrzyżują ze sobą rękawice. Jest to wielka rzadkość, co tylko nadaje pojedynkowi pikanterii. Do tej pory to Kuba Wikłacz ma po swojej stronie pozytywny bilans walk. Dwa z trzech pojedynków z dzisiejszym rywalem zwyciężył, a dziś będzie miał szansę powtórzyć swoje wcześniejsze dokonanie. Ostatnio widział się ze swoim rywalem w grudniu ubiegłego roku i jako underdog zwyciężył. Wikłacz dziś będzie znów zawodnikiem o znacznie większym zasięgu, który będzie chciał wykorzystać na swoją korzyść. Z uwagi na jego styl walki, można śmiało przypuszczać, że będzie chciał ją utrzymać w stójce, a przede wszystkim nie będzie forsował szybszego jej zakończenia. Olsztynianin nie słynie z potężnych nokautów, a większość swoich dotychczasowych wygranych w KSW zawdięcza decyzjom sędziowskim.


Sebastian Przybysz to zawodnik, który zdecydowanie jest w stanie być niebezpieczny dla swoich rywali. Dość doświadczony Gdańszczanin, potrafi doskonale dopasowywać się do warunków w oktagonie. Nie boi się walki w zwarciu i zawsze stara się zakończyć pojedynki przed czasem. Jest więc pod tym względem przeciwieństwem swojego rywala. Zbytnie odkrywanie się jednak prawie nigdy nie wychodzi mu na dobre, a jego styl walki może wydawać się dość “zachęcający” dla rywali, by punktować każdy błąd. Możliwe, że taka właśnie będzie tutaj taktyka Wikłacza.

Ta walka będzie zwieńczeniem pojedynków pomiędzy oboma panami, co zostało oficjalnie potwierdzone przez federację. Uważąmy, że Wikłaczowi uda się w niej zwyciężyć.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Jakuba Wikłacza.

Typy na walkę Lom Ali-Eskiev (20-7, 1NC) – Dawid Śmiełowski (10-0)

Aktualne kursy:

Pochodzący z Niemiec Eskiev to zawodnik, który dzisiaj będzie królował pod względem swojego doświadczenia i obycia w oktagonie. Choć jest zawodnikiem wszechstronnym i przede wszystkim zawsze doskonale przygotowanym do walki, przegrane zdarzają mu się nad wyraz często i ciężko jest powiedzieć, by był niezwyciężonym fighterem. Na pewno doskonale radzi sobie z mniej doświadczonymi rywalami i posiada potężny arsenał uderzeń, po które dziś sięgnie. Mimo wszystko jednak należy powiedzieć, że rzadko kiedy dominuje swoich rywali, a to dzisiaj może się okazać jego błędem. Zwłaszcza jeśli da swojemu rywalowi z Polski rozwinąć skrzydła. A to Dawid Śmiełowski z pewnością wykorzysta w taki sposób, by narzucić własne tempo walki i poszukać swoich szans na efektowny jej finisz.

W trzecim swoim pojedynku dla federacji, Dawid Śmiełowski z całą pewnością będzie się starał o to, by pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że zasługuje na walkę wieczoru. Młody, bo zaledwie 28-letni zawodnik z Wągrowca w tym momencie jest zawodnikiem bezbłędnym. Jeszcze ani razu nie schodził z oktagonu pokonany, a obie z dwóch wygranych w federacji KSW zakończył technicznym nokautem. Można więc śmiało powiedzieć, że dziś podniesie poprzeczkę tak wysoko, jak tylko się da. Będzie miał po swojej stronie publiczność, ale i warunki fizyczne. Od swojego rywala jest aż 17 centymetrów wyższy, posiadając imponujący zasięg 185 cm (aż 15 cm przewagi pod tym względem). Bez wątpienia będzie miał tutaj swoje szanse – i my uważamy (wbrew bukom), że je wykorzysta.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Śmiełowskiego.

STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym "BETONLINE"
STS bonus bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Gdzie obstawiać KSW 86?

Jeśli chodzi o obstawianie KSW 86, federacja ta nie podpisała żadnej umowy na wyłączność z polskim bukmacherem. To oznacza, że pod tym względem mamy naprawdę dużą swobodę wyboru. O ile jednak wybrać możemy każdego buka, nie każdy z nich daje nam możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków typowania. Naszym zdaniem najlepsze opcje stanowią trzej legalni bukmacherzy onlineFortuna, Superbet i STS. Każdy z nich już teraz daje nam dostęp do typowania każdej z walk zaplanowanych na dzisiejszy wieczór.

Jeśli postanowimy założyć własne konto u któregokolwiek z wyżej wspomnianych bukmacherów, pamiętajmy o tym, by w pełni wykorzystać wszystko to, po co pozwala on sięgnąć nowym użytkownikom. Po pierwsze zatem, w czasie zakładania konta zaznaczmy chęć otrzymania bonusu powitalnego. Ten zapewni nam naprawdę pokaźny zastrzyk środków możliwych do wykorzystania na obstawianie. Po drugie zaś, koniecznie wpiszmy w przeznaczone na to pole, tak w STS, jak i w Fortunie czy u bukmachera Superbet kod promocyjny BETONLINE. Ten da nam jeszcze więcej, tym samym uatrakcyjniając przedstawiane przez bukmachera warunki do obstawiania.

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do sprawdzenia przygotowanego przez nas rankingu bukmacherów.

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO777 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Gdzie oglądać KSW 86 online?

Dość łatwo w dzisiejszych czasach oglądać mecze za darmo w internecie, ale już w przypadku gal MMA tak kolorowo nie jest i kibice nie mają zbyt wielu bezpłatnych alternatyw.

Na mocy obowiązującej już od wielu miesięcy umowy, galę KSW 86 obejrzeć będą mogli wyłącznie abonenci platformy streamingowej Viaplay. Jeśli będziemy więc chcieli zobaczyć każdą z walk, będziemy musieli wykupić abonament. Swoistą furtkę może stanowić jednak transmisja udostępniana w formie PPV na oficjalnej stronie federacji. Formalnie rzecz ujmując, jest ona przeznaczona wyłącznie dla osób zamieszkujących kraje, których wspomniana platforma nie obejmuje swoim zasięgiem.

5 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button