Kto najlepszym bukmacherem na świecie w 2018r.?

Aby stwierdzić kto był najlepszym operatorem zakładów bukmacherskich na świecie w 2018r. pod uwagę należy wziąć wiele czynników i oceniać je muszą profesjonaliści z branży. Gala EGR Awards to swojego rodzaju gala rozdania Oscarów w sektorze hazardowym. Bardzo prestiżowa nagroda, którą otrzymają tylko najlepsi w swoich kategoriach.

Najwybitniejsi przedstawiciele branży hazardowej na świecie zbierają się i wybierają najlepszych operatorów kilkunastu kategoriach, m.in.:

-Najlepszy operator pod względem obsługi klienta

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

-Kasyno operator

-Esport operator

-Najlepszy operator z zakładami na piłkę nożną

-Bukmacher roku

-Najlepszy mobilny operator

-Wschodząca gwiazda

Sędziowie szukają przykładów rozwoju produktu, innowacji, elastyczności, niezawodności, skalowalności, integracji, dostarczania, interfejsu użytkownika i doświadczenia użytkownika. Pod uwagę brane jest masę czynników, które decydują o końcowym triumfie. Pod uwagę brany jest okres od 18 czerwca 2017 r. do 18 czerwca 2018 r.

W tym roku ceremonia wręczenia „hazardowych Oscarów” odbędzie się 31 października w Londynie. Ma w niej wziąć udział ponad 800 przedstawicieli z całej branży.

 

Nas oczywiście najbardziej interesuje kategoria „Najlepszy bukmacher roku”, a w gronie nominowanych:

  • bet365
  • Ladbrokes Coral (GVC Holdings)
  • LeoVegas
  • Kindred Group
  • The Stars Group
  • William Hill
  • 10Bet
  • Sky Betting & Gaming

Kto zgarnie główną nagrodę? Dla nas faworytem jest bet365 (nominacja w 5 kategoriach), który od kilku lat nie daje szans konkurencji.

________________________________________________________________________
Żaden z wymienionych w tekście operatorów nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close