LaLiga: Osasuna – Granada (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Oasuny podejmą zawodników Granady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Osasuna – Granada

LaLiga: Osasuna – Granada

Osasuna ma dosyć słabą kadrę, jednak wydawało się, że raczej spokojnie się utrzymają. Rzeczywistość jest jednak brutalna. Obecnie po dziewiętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko szesnaście punktów i lokują się na dziewiętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Valencii. Grali w tym meczu dobrze i zasłużenie zremisowali 1:1. W ich drużynie kontuzjowani są Adrian, Brasanac, Chimy Avila, Hernandez i Ruben.

Granada to drużyna z solidną kadrą, która w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewiętnastu rozegranych meczach dwadzieścia osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Villarreal. Zdołali postawić się faworytowi i zremisowali to spotkanie 2:2. W ich zespole kontuzjowani są Escandez, Gonalons oraz Quini, a za kartki pauzują Brice i Herrera.

Osasuna gra w tym sezonie fatalnie w meczach na swoim terenie. Granada w ostatnim wyjazdowym meczu zremisowała z Villarreal, a także wygrała dwa spotkania w pucharze. Powinni poradzić sobie także ze słabszym rywalem.

MeczTypKursBukmacher
Osasuna – Granadax21,57Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button