Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Shkupi (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Dinama Zagrzeb podejmą zawodników Shkupi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb - Shkupi. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Shkupi. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Shkupi. Typy bukmacherskie

Faworyt tego dwumeczu jest oczywisty. Chorwaci grają w znacznie lepszej lidze. Ich rozgrywki w rankingu klasyfikowane są na osiemnastym miejscu. Z kolei Dinamo to ich najlepszy zespół.

Jest to drużyna, która nie jest anonimowa nawet dla najlepszych klubów w Europie, a praktycznie co roku oglądamy ich w fazie pucharowej europejskiego pucharu. Są zatem zdecydowanymi faworytami tego dwumeczu.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Shkupi to klub z Macedonii Północnej. Rozgrywki te plasują się na pięćdziesiątym drugim miejscu w rankingu UEFA. Tylko trzy ligi są klasyfikowane niżej! Zresztą niewiele brakowały, by piłkarzy Shkupi nie było ich w tym miejscu.

W poprzedniej rundzie ich rywalem był Lincoln, czyli zespół z Gibraltaru. U siebie wygrali 3:0 i wydawało się, że nic im już nie grozi. Jednak w meczu wyjazdowym przegrali 0:2 i do końcowych minut musieli drżeć o wynik.

Nie ulega zatem wątpliwości, że piłkarze Dinama Zagrzeb powinni mieć po pierwszym meczu całkiem dużą przewagę. Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Spodziewam się zatem kilku goli w tym starciu.

MeczTypKursBukmacher
Dinamo Zagrzeb – Shkupi +2,51,60Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button