Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Fenerbahce – Dynamo Kijów (Typy i Analiza)

W środę w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Fenerbahce podejmą zawodników Dynama Kijów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów - Kwalifikacje: Fenerbahce - Dynamo Kijów. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Fenerbahce – Dynamo Kijów. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Fenerbahce – Dynamo Kijów. Typy bukmacherskie

Dla Dynama Kijów pierwszy mecz był bardzo trudny. Zagrali bowiem w oficjalnym meczu po raz pierwszy od ubiegłego roku. Wojna na Ukrainie spowodowała oczywiście, że ich liga nie gra, a Dynamo grało jedynie mecze towarzyskie.

Klub, w którym, w którym występuje Tomasz Kędziora, nie mógł oczywiście zagrać w Kijowie. Zespół jest zmuszony do rozgrywania domowych meczów na innym stadionie. Wybór padł na boisko ŁKS-u.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Stroną dominującą było Fenerbahce, ale padł ostatecznie bezbramkowy remis. Drużyna z Turcji była dla mnie od początku faworytem tego dwumeczu. Fenerbahce wygrało pięć ostatnich meczów kontrolnych.

Dynamo jest teraz w trudnej sytuacji i widać to było gołym okiem podczas pierwszego spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Wicemistrzowie Turcji już na papierze wyglądają solidniej.

A okoliczności sprawiły, że sprawią niespodziankę, jeśli nie awansują. We wtorek mogą wykorzystać atut własnego boiska i powinni być skuteczniejsi, niż w pierwszym mecz z Łodzi. Stawiam zatem na ich awans.

MeczTypKursBukmacher
Fenerbahce – Dynamo Kijów1(awans)1,32Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button