Liga Mistrzów: Maaseik – Jastrzębski Węgiel (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów siatkarze Maaseik podejmą zawodników Jastrzębskiego Węgla. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na relację!

Liga Mistrzów: Maasenik – Jastrzębski Węgiel

Liga Mistrzów: Maaseik – Jastrzębski Węgiel

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po pięciu dotychczasowych zwycięstwach podopieczni mają już zagwarantowany udział w fazie pucharowej. Wbrew pozorom mają jednak o co grać i na środowy mecz jadą w najsilniejszym składzie i w pełni skoncentrowani.

Aby być zespołem rozstawionym w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów i trafić na teoretycznie znacznie łatwiejszego przeciwnika, siatkarze z Polski potrzebują zdobyć jeden punkt, czyli wygrać dwa sety. Zadanie więc jest dosyć konkretne.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przekonują, że jadą na teren rywala po zwycięstwo, ponieważ chcą zakończyć fazę grupową z kompletem wygranych spotkań, co na pewno wzmocniłoby ich pewność siebie i wzbudziło dodatkowy szacunek u rywali.

Taka sztuka jastrzębianom nigdy w historii ich występów w Lidze Mistrzów się nie udała. Ewentualne zwycięstwo będzie miało dodatkowy smaczek. Jeśli siatkarze polskiego klubu wygrają, to pozostawią w grze o kolejną fazę rywalizacji Zenit Kazań.

Jeśli tak się nie stanie drużyna z Rosji odpadnie na tym etapie rozgrywek, co byłoby sensacją. Myślę jednak, że są na to małe szanse, a Jastrzębski Węgiel to na tyle silna drużyna, że jej siatkarze będą patrzeć tylko na siebie, a w tym meczu powinni osiągnąć dobry wynik.

MeczTypKursBukmacher
Maaseik – Jastrzębski Węgiel 2(+5,5)1,61Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button