Liga Narodów: Armenia – Szkocja (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Armenii podejmą zawodników ze Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Chorwacja - Francja. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Armenia – Szkocja. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Armenia – Szkocja. Typy bukmacherskie

Reprezentacja Armenii ma już na swoim koncie trzy rozegrane mecze. Ormianie rozpoczęli te rozgrywki obiecująco. W pierwszym meczu zdołali pokonać u siebie Irlandię 1:0, jednak w kolejnych meczach radzi sobie znacznie słabiej.

W kolejnym meczu grali w Szkocji. Rywale szybko objęli prowadzenie 2:0 i kontrolowali mecz już do końca. Następnie nie zdołali urwać punktów Ukrainie. Przegrali z nią na wyjeździe 0:3.

Szkoci rozegrali do tej pory jeden mecz mniej, a i tak mają tyle samo punktów, co Armenia. Zaczęli od wygranej na swoim terenie właśnie z tym rywalem 2:0. W kolejnym spotkaniu przegrali na wyjeździe z Irlandią 0:3.

Nie grali jeszcze z niepokonaną w tej grupie Ukrainą. Czekają ich więc jeszcze trudne mecze. Jeśli zatem myślą o awansie do wyższej dywizji muszą wygrywać starcia takie jak te z Armenią.

Armenia przegrała trzy z pięciu ostatnich spotkań. Szkocja też nie zachwyca, ale ich kadra jest znacznie mocniejsza, a w pierwszym meczu całkowicie dominowali na boisku. Spodziewam się zatem ich kolejnego zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Armenia – Szkocja21,62STS

5 / 5. Ocen: 3

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button