Liga Narodów: Austria – Rumunia (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ligi narodów piłkarze Austrii podejmą zawodników Rumunii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Austria – Rumunia

Liga Narodów: Austria – Rumunia

Austria to bardzo solidna reprezentacja, która potrafi napsuć krwi nawet najlepszym zespołom w Europie. W rankingu FIFA zajmują dwudzieste szóste miejsce, co jest efektem długoletnie gry, w której nie schodzili poniżej pewnego poziomu. Mają jednak pewien problem w swojej grze.

W wielu meczach, mimo że grają bardzo dobrze, to nie potrafili kończyć tych meczów zwycięstwem. Tegoroczną edycję Ligi Narodów rozpoczęli jednak bardzo dobrze i w pierwszym meczu pokonali, na wyjedzie zawodników z Norwegii 2:1, chociaż mieli w tym meczu niemałe problemy.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Rumunia to przeciętniak zarówno w skali świata, jak i Europy, który ma w swoich szeregach kilku bardzo dobrych piłkarzy, ale nie są oni w stanie w pojedynkę pociągnąć swojego zespołu na światowy poziom. W rankingu FIFA lokują się na trzydziestym siódmym miejscu.

Ta pozycja dosyć dobrze obrazuje ich miejsce w futbolu. Swoją bezradność, a może nawet frajerstwo pokazali kilka dni temu. Prowadzili u siebie z zawodnikami Irlandii Północnej 1:0, a rywale od końcówki pierwszej połowy grali w dziesiątkę. Mimo to wynik zakończył się remisem 1:1.

Obie reprezentacje bazują na dobrej organizacji gry, ale mają problemy ze stwarzaniem akcji ofensywnych. Brakuje w ich szeregach klasowego napastnika, co widać w niejednym spotkaniu. Faworytami tego meczu są gospodarze, ale ja uważam, że pewniejsza jest w tym meczu, mała ilość goli.

MeczTypKursBukmacher
Austria – Rumunia-3,51,30STS

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image