Liga Narodów: Belgia – Francja (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Belgii podejmą zawodników Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

333
Liga Narodów: Belgia – Francja. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Belgia – Francja. Typy bukmacherskie

Kadra Francuzów jest bardzo mocna i na pewno na papierze bardzo imponuje. Jednak podczas Mistrzostw Europy przekonaliśmy się, że same nazwiska nie wystarczą, a Francja nie grała dobrze.

Podczas wspomnianego turnieju odpadli już w pierwszej rundzie pucharowej, co przyjęto jako wielką niespodziankę. Podczas kwalifikacji do mistrzostw świata także nie spisywali się zbyt dobrze.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Zanotowali dwa remisy: u siebie z Bośnią i Hercegowiną 1:1 i na wyjeździe z Ukrainą (także 1:1). Dopiero w ostatnim meczu udało im się u siebie ograć Finlandię 2:0, ale ich gra wciąż wygląda słabo.

Belgowie prezentują się w ostatnich meczach zdecydowanie lepiej. Po mistrzostwach wygrali wszystkie trzy meczach w kwalifikacjach do najbliższych mistrzostw świata. Pokonali na wyjeździe Estonię (5:2) i Białoruś (1:0) oraz u siebie Czechy (3:0).

Polscy Bukmacherzy

Francuzi mają trochę lepszą kadrę, ale dawno już nie zaprezentowali się na miarę swoich możliwości. Wiele rzeczy u nich nie funkcjonuje najlepiej, a podopieczni Roberto Martineza spisują się wciąż bardzo dobrze i mają szansę w tym meczu na dobry wynik.

MeczTypKursBukmacher
Belgia – Francja1x1,60Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button