Liga Narodów: Islandia – Izrael (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Islandii podejmą zawodników z Izraela. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Kazachstan - Azerbejdżan. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Islandia – Izrael. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Islandia – Izrael. Typy bukmacherskie

W dotychczasowych meczach tej grupy lepiej radzi sobie przyjezdni. Jednak Islandia na pewno łatwo w tym meczu skóry nie sprzeda. Zdobyli dotąd tylko dwa punkty, jednak do lidera nie mają dużej straty.

Zresztą w meczu wyjazdowym zremisowali z Izraelem 2:2. W drugim spotkaniu Islandia zremisowała u siebie z reprezentacją Albanii 1:1. Nie grają zatem źle, ale ostatnio rzadko wygrywają.

Islandia wygrała jedno z pięciu ostatnich meczów. Kuleje głównie ich gra w obronie. W czterech z pięciu ostatnich meczów Islandia traciła gola. Izrael zdobył do tej pory cztery punkty.

Jak już wspomniałem, zremisowali z Islandią 1:1, jednak w meczu z Albanią spisali się lepiej. Kolejny pojedynek pomiędzy tymi rywalami powinni także być bardzo wyrównane.

Izraelczycy punktują dotąd lepiej, ale na wyjeździe na pewno będzie im trudno prowadzić grę. Islandię stać na dobry mecz. Jednak obie reprezentacje mają problemy w defensywie i kilka goli powinno w tym meczu paść.

MeczTypKursBukmacher
Islandia – Izrael +1,51,34STS

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button