Liga Narodów: Serbia – Norwegia (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Serbii podejmą zawodników z Norwegii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Fiorentina - Juventus. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Serbia – Norwegia. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Serbia – Norwegia. Typy bukmacherskie

Serbowie zajmują dwudzieste piąte miejsce w rankingu FIFA. Jest to dosyć silna reprezentacja, która nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Zakwalifikowali się także do mistrzostw świata.

W swojej grupie eliminacyjnej grali bardzo dobrze. Wygrali ją i awansowali bezpośrednia. Wyprzedzili nawet Portugalczyków, a to oni byli zdecydowanym faworytem do wygrania tej grupy.

Ich wielkim atutem jest gra na własnym terenie. Podczas eliminacji zanotowali u siebie trzy wygrane i tylko jeden remis. Ostatnią porażkę zanotowali w 2020 roku. Są zatem faworytem czwartkowego meczu.

Norwegowie zajmują czterdzieste pierwsze miejsce w rankingu FIFA. Na mistrzostwa świata nie pojadą, bo w swojej grupie zajęli trzecie miejsce. To pokazuje, że nawet z Halandem trudno notować im dobre wyniki.

Mają prócz niego kilku interesujących piłkarzy, ale jest ich tylko kilku. Serbia ma więcej klasowych zawodników. W dodatku u siebie grają rewelacyjnie, więc warto gra w ich stronę.

MeczTypKursBukmacher
Serbia – Norwegia1x1,35Pzbuk

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button