Mecz Towarzyski: Dania – Szwecja (Typ i Analiza)

W środę w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Danii podejmie zawodników ze Szwecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 4. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Dania – Szwecja

Mecz Towarzyski: Dania – Szwecja

Dania to dosyć solidna reprezentacja. Jest to drużyna, z którą trzeb się liczyć, jednak nie należą oni do ścisłej światowej, ani europejskiej czołówki. W rankingu FIFA zajmują trzynastą lokatę.

W swojej grupie Ligi Narodów spisują się bardzo dobrze. Obecnie po czterech kolejkach mają na swoim koncie, aż siedem punktów i lokują się na drugim miejscu w tabeli. W poprzedniej kolejce sprawili niespodziankę i ograli na wyjeździe Anglię 1:0. 

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Szwecja to reprezentacja, która nie zachwyca. Mają oni w swoich szeregach bardzo przeciętnych piłkarzy i w związku z tym mają spore ograniczenia, szczególnie w grze z najlepszymi. Grają oni dosyć toporny futbol.

W rankingu FIFA lokują się na dziewiętnastej pozycji. W Lidze Narodów plasują się na ostatniej pozycji w grupie A, nie mając na swoim koncie żadnego punktu. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Portugalią 0:3. 

W dwóch ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi reprezentacjami padła zaledwie jedna bramka. Obie są raczej znane z dobrej organizacji gry, ale kuleje u nich skuteczność i w bezpośrednim meczu wiele goli nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Dania – Szwecja-2,51.57LVbet

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image