Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Irlandia – Serbia (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Irlandii podejmą zawodników z Serbii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Irlandia – Serbia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Irlandia – Serbia. Typy bukmacherskie

Irlandczycy mają fatalny czas. Nie byli nigdy reprezentacja z czołówki, ale trzeba było się z nimi liczyć, bo zawsze byli w stanie odbierać punkty nawet zdecydowanym faworytom.

Irlandczycy we wrześniowych meczach grali już lepiej. Najpierw byli blisko zdobycia punktów z Portugalią, aby ostatecznie przegrać 1:2. W kolejnym spotkaniu grali u siebie z Azerbejdżanem.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Byli w tym meczu zdecydowanie lepiej, ale i tak nie zdołali wygrać i tylko zremisowali 1:1. W związku z tym mają na swoim koncie zaledwie punkt i nie mają już szans na awans na mistrzostwa.

Serbia przewodzi w grupie. Po czterech meczach mają na swoim koncie, aż trzy zwycięstwa i tylko jeden remis. We wrześniowych eliminacjach grali tylko u siebie z reprezentacją Luksemburgu.

Wygrali ten mecz bez problemu 4:1. Potwierdzili tym samym dobrą dyspozycję. Przewaga kadrowa jest zdecydowanie po ich stronie. Walczą o awans z pierwszego miejsca i nie mogą pozwolić sobie na porażkę.

MeczTypKursBukmacher
Irlandia – Serbia2(DNB)1,43STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image