Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Wenezuela – Brazylia (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Wenezueli podejmą zawodników z Brazylii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 01:30. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Wenezuela – Brazylia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Wenezuela – Brazylia. Typy bukmacherskie

Piłkarze z Brazylii są rzecz jasna zdecydowanym faworytem spotkania z Wenezuelą. Prowadzą w tabeli kwalifikacyjnej, mając, aż sześć punktów prewagi (po ośmiu meczach) nad drugą Argentyną.

W rankingu FIFA zajmują wysokie, drugie miejsce, a niedawno na swoim terenie wywalczyli wicemistrzostwo kontynentu. Dopiero w finałowym meczu lepsza okazała się Argentyna, która pokonała ich 0:1.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Jednak ich reprezentacja ma swoje problemy. Dotyczą one kluczowych zawodników. W ich kadrze na najbliższe mecze nie ma Richarlisona, a Neymar nie zagra w nadchodzącym meczu z powodu żółtych kartek.

Wenezuela nie jest oczywiście tak mocna. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli eliminacyjnej, jednak rzadko zdarza się, aby ponosili wysokie porażki. W rankingu FIFA lokują się na czterdziestym miejscu.

Polscy Bukmacherzy

Brazylijczycy w ostatnim czasie nie imponowali w ofensywie. U Wenezueli kuleje atak, ale w obronie potrafią grać nieźle. Dlatego też osłabiona w ataku Brazylia może nie zdobyć w tym meczu wielu bramek.

MeczTypKursBukmacher
Wenezuela – Brazylia-3,51,41STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button