Na co zwrócić uwagę szukając bukmachera?

Wiele osób zastanawia się, czym należy się kierować szukając najlepszego bukmachera. Nie sposób się temu dziwić. W końcu wybór legalnych polskich bukmacherów jest naprawdę duży (oczywiście nie zakładamy, że będziesz szukał promocji w nielegalnych miejscach). Właśnie dlatego postanowiliśmy przybliżyć Ci punkty, na które powinieneś zwrócić uwagę, aby znaleźć propozycję najlepszą dla siebie.

Bonus na start

Kto nie lubi dodatkowych środków? Ja nie znam takiej osoby. Bukmacherzy widząc rosnącą konkurencję na rynku przygotowali atrakcyjne pakiety powitalne. Bonus na start da Ci szansę na spokojnie zapoznać się z systemem dostępnym u wybranego operatora.

W naszej ocenie, pod względem bonusów na start zdecydowanie najlepiej wypada LVBET.PL. Ten operator się nie rozdrabnia. Każdy nowy gracz może liczyć na wysoki bonus do 3353 zł, który może wykorzystać na typowanie swoich pierwszych zakładów kombinacyjnych u operatora. Przyznasz, że brzmi świetnie. Co ważne, decydując się na założenie konta wcale nie musisz zawierać żadnych umów, jeśli więc dana oferta Ci nie podpasuje (w co wątpię) to będziesz mógł bez żadnych konsekwencji z niej zrezygnować.

Liczba zdarzeń

Duży wybór to podstawa w kwestii zakładów wzajemnych. Jeśli zależy Ci na tym, by się nie ograniczać powinieneś zwrócić uwagę na oferty operatorów. Im więcej propozycji, tym większe szanse na to, że znajdziesz coś dla siebie. Jednak uważaj, nie zawsze wysoka ilość zdarzeń idzie w parze z jakością. Zwróć uwagę na to, czy w danych kategoriach, np. piłki nożnej znajdują się najważniejsze wydarzenia sportowe.

Jeśli mielibyśmy wskazać najlepszego operatora pod względem kategorii moglibyśmy śmiało polecić Ci NobleBet.pl. Ten bukmacher kładzie duży nacisk na piłkę nożną, która co tu dużo mówić, cieszy się największym zainteresowaniem. Jednak nie zabraknie również propozycji dotyczących sportów niszowych, w tym szachów. Nie lubisz się ograniczać? Postaw na NobleBet.

Wysokość kursów

Jest to kolejny czynnik, który warto wziąć pod uwagę szukając swojego operatora. Wysokie kursy to marzenie każdego gracza. Nic w tym dziwnego, w końcu to od ich wysokości zależeć będzie to, czy uda Ci się zgarnąć wysoką wygraną.

Musisz przy tym pamiętać, by nie kierować się samymi kursami. Te mogą być mocno obniżone przez wysoką marżę bukmacherską. Jeśli zależy Ci na typowaniu z najwyższe kursy powinieneś stale rozglądać się w ofertach różnych bukmacherów, ponieważ te nie są stałe. Kursy ustalane są dla każdego wydarzenia, dlatego nawet średnia ich wartość nie da Ci pełnego poglądu w ofertę.

Limity bukmacherskie

Jeśli lubisz grać za niskie stawki powinieneś zwrócić uwagę na określone przez operatorów limity. Niektórzy ustalają sztywną minimalną kwotę wpłaty, co ma przeciwdziałać nadmiernemu rozdrabnianiu się. Jeśli z kolei masz ambicje na wygrywanie dużych pieniędzy, zapoznaj się z ofertami dotyczącymi maksymalnej wpłaty, te są różne, choć w większości przypadków ciężkie do osiągnięcia przez początkujących lub ostrożnych graczy.

5 / 5. Ocen: 1

Back to top button