Bukmacher STS ma dla graczy nowy bonus powitalny. Oferta ważna jest do odwołania, a zdobyć można dzięki niej aż 1200 PLN + 29 PLN bez depozytu ze specjalnym kodem promocyjnym!

Nowy bonus powitalny STS. Teraz 1200 PLN na start + 29 PLN z kodem promocyjnym!
Nowy bonus powitalny STS. Teraz 1200 PLN na start + 29 PLN z kodem promocyjnym!

STS bonus na start

Akcja promocyjna od bukmachera STS dostępna jest tylko dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się na tej stronie do obstawiania meczów.

Nowy bonus powitalny STS to nie jedna, ale aż dwie premie. Co bardzo ważne – STS bonus bez wpłaty dostępny jest tylko, jeśli gracz wpisze przy rejestracji kod promocyjnyBETONLINE„!

Promocja powitalna w STS

W jaki sposób można otrzymać premię na start od legalnego bukmachera STS? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a oto szczegóły:

  1. Gracz rejestruje się na STS.pl
  2. Na początek 29 PLN na start bez wpłaty (tylko z kodem promocyjnym!)
  3. Przy pierwszej wpłacie można otrzymać 100% od przelanej sumy. Maksymalna kwota doładowania to 1200 PLN

STS bierze pod uwagę tylko pierwszą wpłatę na konto bukmacherskie, dlatego jeśli chcesz otrzymać maksymalny bonus, będziesz musiał zdecydować się na porządny depozyt!

Konto na stronie bukmachera nie tylko pozwala ci na stawianie wydarzeń sportowych, ale także korzystanie, między innymi, z usługi STS TV, która udostępnia mecze online za darmo!

Uwaga! Promocja powitalna 1200 PLN jest ważna do odwołania. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, pomyśl, czy nie warto zrobić tego jak najszybciej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu