OTP Bank Liga: MOL Fehervar – DVTK (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek OTP Bank Liga piłkarze MOL Fehervar podejmą zawodników DVTK. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Zapraszamy na analizę!

OTP Bank Liga: MOL Fehervar – DVTK

OTP Bank Liga: MOL Fehervar – DVTK

MOL Fehervar jest znany szerszej publiczności jako Videoton. Pod właśnie taką nazwą klub ten w rozgrywkach ligi węgierskiej osiągnął swój największy sukces, kiedy to w 2011 i 2015 roku zdobył tytuł mistrza kraju. Jest to klub ze sporymi ambicjami i mocną kadrą.

Po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na koncie czterdzieści dziewięć punktów na swoim koncie i zgodnie z przewidywaniami lokują się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Mają jednak tylko punkt straty do klubu Ferencvaros i na pewno zrobią wszystko, aby wyprzedzić w ligowej tabeli rywala.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

DVTK to znacznie mnie utytułowany klub, a co za tym idzie z mniejszymi ambicjami. Tylko raz udało im się zająć trzecie miejsce w lidze, ale to pond trzydzieści lat temu. Ich ostatni sukces to rok 2014, kiedy to zdobyli krajowy puchar, a potem Superpuchar.

Jednak tak jak wspominałem, nikt nie ma wobec nich dużych oczekiwań, a stabilna forma i spokojne utrzymanie raczej zadowolą ich kibiców. Aktualnie spisują się bardzo dobrze i zajmują piąte miejsce, mając dwudziestu czterech rozegranych meczach trzydzieści sześć punktów na swoim koncie.

Goście grają w tym sezonie dobrze, ale nie ma na nich ciśnienia. Jest ono na gospodarzach, od których wymaga się zwycięstw, a mają jednak silniejszy skład i mimo wszystko grają w tym sezonie decydowanie lepiej, więc przed własną publicznością powinni odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
MOL Fehervar – DVTK 1(DNB)1.25Totolotek

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image