PGNiG Superliga: Kobierzyce – KPR Ruch Chorzów (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek PGNiG Superliga Kobiet piłkarki ręczne z Kobierzyc podejmą zawodniczki KPR Ruch Chorzów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

PGNiG Superliga: Kobierzyce – KPR Ruch Chorzów

PGNiG Superliga: Kobierzyce – KPR Ruch Chorzów

Gospodynie tego meczu są faworytkami tego spotkania. Po siedemnastu rozegranych kolejkach ligowych mają na koncie trzydzieści trzy punkty i lokują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli, mając nadzieję, na końcowe podium.

Rywalki z Chorzowa mają na koncie sześć punktów i zajmują ostatnie miejsce, ale ten, kto śledzi ich mecze, wie, że bardzo rzadko odnoszą wysokie porażki, a bardzo często są wręcz o włos od zdobyczy punktów, tylko na koniec zazwyczaj schodzą z parkietu pokonane.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Dobrym przykładem tej tezy jest ostatni mecz, kiedy to grały u siebie z zawodniczkami Eurobus JKS Jarosław. Przez ponad pięćdziesiąt minut spotkania prowadziły, jednak w końcówce to rywal zachował więcej zimnej krwi, i zawodniczki z Chorzowa przegrały 30:35.

Ruch gra jednak ostatnio znacznie lepiej i spadek, który wydawał się nieunikniony, wcale taki nie musi być. Ruch traci trzy punkty do „bezpiecznej” Piotrcovii (z ligi spada tylko jedna drużyna). Do końca sezonu pozostało jeszcze 11 spotkań.

Wszystko jest w rękach zawodniczek Ruchu. Ich zawodniczki obiecują, że będą cały czas twardo walczyć, a po ostatnim meczu kipiały ze sportowej złości i, mimo że w piątkowym meczu to rywalki są faworytkami, to zawodniczki Ruchu na pewno nie odpuszczą.

MeczTypKursBukmacher
Kobierzyce – KPR Ruch Chorzów 2(+7,5)1,43Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image