Premier League: Wolves – Leeds (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Leeds. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Sevilla - West Ham. Typy bukmacherskie
Premier League: Wolves – Leeds. Typy bukmacherskie

Premier League: Wolves – Leeds. Typy bukmacherskie

Wolves miało niedawno kryzys, ale ostatnio znów dobrze punktują. Obecnie po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści sześć punktów. Lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Evertonu. Rywale nie są ostatnio w dobrej dyspozycji. Gracze Wolves to wykorzystali i wygrali ten mecz 1:0. Po serii porażek zanotowali drugie zwycięstwo z rzędu.

Leeds gra w ostatnich tygodniach znacznie poniżej oczekiwań. Aktualnie zajmują szesnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu dziewięciu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Norwich. Wygrali to spotkanie 2:1, chociaż gola na wagę zwycięstwa zdobyli w kocówce meczu. Wcześniej zanotowali z kolei sześć kolejnych porażek i osiem meczów bez zwycięstwa.

Wolves w dwóch ostatnich meczach nie tracili żadnej bramki. Drużyna zdecydowanie wyszła z kryzysu i jest według mnie faworytem tego meczu. Leeds jest w dużym dołku, a minimalna wygrana z ostatnim zespołem z tabeli niewiele zmienia. Gospodarze powinni zatem zgarnąć komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
Wolves – Leeds1(DNB)1,60Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button