Primus League: Kayanza – Flambeau du Centre (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Primus League piłkarze Kayanzapodejmą zawodników Flambeau du Centre. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Primus League: Kayanza – Flambeau du Centre

Primus League: Kayanza – Flambeau du Centre

Kayanza nie spisuje się w tym sezonie zbyt dobrze. Mają oni po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach trzydzieści dwa punkty na swoim koncie i lokują się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli.

Na cztery kolejki nie są jeszcze bezpieczni, ponieważ z ligi spadają trzy zespoły, a czternasty zespół traci do nich tylko trzy punkty. Nastrojów nie poprawia ich dyspozycja. W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z zawodnikami Bujumbura i w którym nie potrafili zdobyć kompletu punktów.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Flambeau du Centre nie jest kandydatem do mistrzowskiego tytułu, ale jest to bardzo solidny zespół. Aktualnie zajmuj oni piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach czterdzieści punktów na swoim koncie. Oni także są jednak w fatalnej dyspozycji.

Nie wygrali siedmiu kolejnych meczów i ich kibice mają prawo wyć mocno zaniepokojeni. W ostatnim meczu zremisowali wyjazdowy mecz z zawodnikami ósmego Interu Star 1:1, co jest bardzo złym wynikiem, natomiast czekają na pewno na zwycięstwo, które ich odblokuje.

Gospodarze tego meczu grają słabo, ale będą zmotywowani, aby oddalić się od strefy spadkowej. Goście są lepsi, ale grają fatalnie. Dla nich sobotni mecz może być okazją do przełamania. Dlatego też przy zaangażowaniu obu klubów spodziewam się w tym meczu co najmniej dwóch goli.

MeczTypKursBukmacher
Kayanza – Flambeau du Centre+1,51,32Totolotek

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close