Puchar Niemiec: Magdeburg – Eintracht Frankfurt (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach pucharu Niemiec piłkarze Magdeburga podejmą zawodników Eintrachtu Frankfurt. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:46. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Puchar Niemiec: Magdeburg - Eintracht Frankfurt. Typy bukmacherskie
Puchar Niemiec: Magdeburg – Eintracht Frankfurt. Typy bukmacherskie

Puchar Niemiec: Magdeburg – Eintracht Frankfurt. Typy bukmacherskie

Magdeburg w aktualnym sezonie występuje na zapleczu Bundesligi. W poprzednim sezonie występowali w 3. lidze. Trzeba przyznać, że awans do 2. Bundesligi wywalczyli w rewelacyjnym stylu.

Na koniec sezonu mieli bardzo dużą przewagę nad Eintrachtem Brunszwik i bez cienia wątpliwości zasługiwali na ten awans. W nowym sezonie też nie odstają od najlepszych. Plasują się w środku stawki.

Mają po dwóch kolejkach trzy punkty. Ich atutem jest na pewno to, że są w rytmie meczowym, a mecz z Eintrachtem to dla nich duża szansa na pokazanie się szerszej publiczności.

Przyjezdni nie mogą być zadowoleni z losowania, bo mogli przecież trafić na zespół z niższej ligi. Piłkarze Eintrachtu Frankfurt w najbliższy weekend rozpoczną rozgrywki ligowe i to będzie dla nich priorytet.

A kilka dni potem zagrają bardzo prestiżowy mecz o Superpuchar Europy z Realem Madryt. Wątpię zatem, by w meczu pucharowym zagrali w optymalnym zestawieniu. Na pewno są faworytem, ale gospodarze u siebie będą chcieli pokazać się z dobrej strony.

Stawiam tu zatem na kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Magdeburg – Eintracht Frankfurt+2,51,53STS

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button