Revolut u Polskich bukmacherów? Gdzie można wpłacać?

Nowe technologie rozwijają się niezwykle szybko. Płatności kartą, Blikiem czy innymi formami nie robią już na nikim wrażenia. Firmy bukmacherskie także starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy, dzięki czemu zapewniają im najwyższą jakość usług. Cyfrowe technologie rozwijają się tak szybko, że nieustannie przybywa nam alternatyw pod względem metod transferowania środków. Jedną z nich jest Revolut. Czym dokładnie wyróżnia się Revolut na tle innych metod płatności? Na to pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi w niniejszym artykule. 

revolut płatności do polskich bukmacherów online
Czy do Polskich bukmacherów można wpłacać przez Revolut?

Płatności Revolut – co to takiego? 

Revolut jest systemem, na który składa się karta pre-paid oraz aplikacja.  Revolut daje dostęp do rozmaitych opcji, które są nieosiągalne dla innych form transferowania pieniędzy. Razem ze wzrastającą popularnością tej wyjątkowej usługi, jest jasne, że już wkrótce Revolut będzie także dostępny u wszystkich najpotężniejszych bukmacherów internetowych. Czy po wprowadzeniu BLIK-a, e-portfeli oraz innych ciekawych form płatności czeka nas kolejna rewolucja technologiczna? Zanim bukmacherzy udostępnią Revolut swoim graczom, warto dowiedzieć się więcej odnośnie tej wyjątkowej usługi. 

Revolut jest firmą, która powstała 2 czerwca 2015 roku w Londynie. Założyli ją dwaj Rosjanie. Stworzony startup miał mieć jedną, wyróżniającą cechę. Zgodnie z zamysłem twórców miała to być całkowicie nowa jakość pod względem możliwości transferowania środków pieniężnych na terenie Unii Europejskiej, ale nie tylko. W 2018 roku bank Litwy udzielił Revolutowi licencji na prowadzenie działalności bankowej na terenie całej Unii Europejskiej. Od tego momentu Revolut jest oficjalnym bankiem objętym wszystkimi niezbędnymi gwarancjami. Udziela pożyczek zarówno klientom indywidualnym jak i klientom biznesowym. W 2019 roku liczba użytkowników Revoluta wyniosła przeszło 7 milionów. 

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Co oferuje Revolut? 

Revolut oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjną, wielowalutową kartę pre-paid a także aplikację, która oferuje szereg rozmaitych możliwości, które do tej pory nie były oferowane przez żadną z działających firm. Wśród najistotniejszych opcji oferowanych przez Revolut trzeba oczywiście wspomnieć o tanich i niezwykle szybkich przelewach zagranicznych z przeliczaniem walut. Liczba walut wynosi przeszło 140, wśród nich jest oczywiście polska złotówka. 

Karty Revolut można używać w 31 krajach – w tym w Polsce, Belgii, Austrii, Finlandii, Estonii, Niemczech, Węgrzech, Wielkiej Brytanii czy we Włoszech. Revolut oferuje nie tylko przelewy i wymianę walut, ale także realizację płatności między użytkownikami, ubezpieczenia telefonu, podróżne czy obsługę kryptowalut. Liczba oferowanych przez niego usług jest naprawdę pokaźne. A wszystkimi funkcjonalnościami można zarządzać w bardzo wygodny sposób, z poziomu aplikacji w telefonie. Każdy z użytkowników Revolut może posiadać aż 24 subkonta w różnych walutach. Wszystkimi zgromadzonymi na kontach środkami można zarządzać w sposób dowolny oraz wymieniać je na jakąkolwiek, dowolnie wybraną walutę. 

Który bukmacher w Polsce obsługuje Revolut?

Każdy legalny bukmacher w Polsce, który obsługuje płatności kartą MasterCard lub Visa będzie obsługiwał również Revolut. Bez względu na to czy jest to plastikowa karta, metalowa czy wirtualna, płatności wykonuje się jak każdą inną kartą Mastercard czy Visa. Revolut to nie jest bank, to tylko elektroniczny portfel, więc nie wymaga osobnych płatności.

Depozyt przez kartę Revolut można wykonać u polskich bukmacherów jak:

  • STS (kod BETONLINE na 29 PLN bez depozytu)
  • Betclic (KOD550 na cashback 550 PLN)
  • Betfan (kod BETONLINE na zakład bez ryzyka 100 PLN)
  • eTOTO,
  • forBET,
  • Fortuna,
  • LVbet,
  • Totolotek.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close