Serie A: Napoli – Roma (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Napoli podejmą zawodników Romy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sporta 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Napoli - Roma. Typy bukmacherskie
Serie A: Napoli – Roma. Typy bukmacherskie

Serie A: Napoli – Roma. Typy bukmacherskie

Napoli gra ostatnio bardzo nierówno. Obecnie po trzydziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż sześćdziesiąt sześć punktów. Lokują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Fiorentiny. Był to dobry mecz, jednak niespodziewanie przegrali go 2:3. Wcześniej zanotowali z kolei trzy wygrane ligowe z rzędu. Trudno powiedzieć które oblicze Napoli zobaczymy w nadchodzącym meczu.

Roma ostatnim czasie zalicza dobre wyniki. Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzydziestu dwóch rozegranych meczach pięćdziesiąt siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Salernitany. Rywal mocno się im postawił i długo wygrywał. Jednak w końcówce meczu Roma zdołała zdobyć dwie bramki i wygrała 2:1.

Roma notuje świetną passę jedenastu meczów ligowych z rzędu bez porażki. Są w świetnej formie, jednak gospodarze zamierzają wrócić do walki i mistrzostwo. Spodziewam się zatem zaciętego meczu, w którym padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Napoli – Roma+2,51,91Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button