Serie A: Lazio – Venezia (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników Venezii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Lazio - Venezia. Typy bukmacherskie
Serie A: Lazio – Venezia. Typy bukmacherskie

Serie A: Lazio – Venezia. Typy bukmacherskie

Lazio musi się w tym sezonie wysilić, by wystąpić w przyszłych rozgrywkach europejskich pucharów. Obecnie po dwudziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści sześć punktów. Lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Cagliari. Mogliśmy się spodziewać dosyć zaciętego meczu. Jednak podopieczni Sarriego pokazali dobrą grę i skuteczność. Wygrali 3:0.

Venezia gra słabo i walczy jedynie o utrzymanie. Aktualnie zajmują osiemnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu siedmiu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Sassuolo. Niestety dla nich nie zaprezentowali się dobrze. Przyjezdni wygrali dosyć łatwo 4:1. Z kolei Venezia zanotowała trzeci kolejny mecz bez zwycięstwa.

Lazio odpadło z Ligi Europy. W dłuższej perspektywie powinno wyjść im to na dobre. W poprzedniej kolejce zdominowali rywala, a tego im brakowało. Venezia ostatnio gładko przegrała i Lazio też powinno ich pokonać.

MeczTypKursBukmacher
Lazio – Venezia11,35Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button