Skoki Narciarskie – T4S: Oberstdorf (Typ i Analiza)

W środę w Oberstdorfie zostanie rozegrany konkurs Turnieju 4 Skoczni. Początek zaplanowano na godzinę 16:30. Transmisję przeprowadzi Eurosport. Zapraszamy na analizę!

Zakłady i typy na skoki narciarskie 2020/2021. Kto faworytem, gdzie obstawiać?
Skoki Narciarskie – T4S: Oberstdorf. Typy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w cyklu jest Ryoyu Kobayashi, który zaczyna nawiązywać do swojego najlepszego sezonu. Nie ma się zresztą czemu dziwić.

Japończyk w sześciu dotychczasowych pucharowych startach w obecnym sezonie tylko raz nie stanął na podium. Jego forma wyraźnie idzie w górę, a przed świętami prezentował najwyższy poziom spośród całej stawki.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Kobayashi to zawodnik z największą liczbą zwycięstw w tym sezonie. Ma ich trzy, mimo że w obecnym sezonie nie brakowało mu problemów. Wiśle zabrakło go z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa.

W klasyfikacji generalnej jest za Geigerem, ale z powodu infekcji nie mógł punktować tak często. Jest on jednak w bardzo dobrej formie. Kobayashi wygrał kwalifikacje do pierwszego konkursu.

Japończyk powinien rozpocząć mocno turniej, ponieważ w przeszłości przekonał się, że nie po drodze mu z austriacką częścią konkursu i tam może stracić ewentualną przewagę. Najpierw musi się jednak skoncentrować, by ją zdobyć w dwóch pierwszych konkursach.

WydarzenieTypKursBukmacher
R. Kobayashi – TOP 3TAK1,30Fortuna
L. Kos – TOP 15TAK1,50Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button