Promocja bukmacherska na Black Friday 2019 od STS! Tylko w piątek, to jest 29 listopada, do odebrania jest 14 PLN zwrotu w przypadku przegranego kuponu online!

STS Black Friday 2019. Zwrot 14 PLN za przegrany kupon!
STS Black Friday 2019. Zwrot 14 PLN za przegrany kupon!

STS Czarny Piątek – promocja tylko do końca dnia!

Oferta specjalna dostępna jest z okazji tak zwanego Czarnego Piątku. Na naszej stronie możecie zobaczyć wszystkie dostępne promocje bukmacherskie Black Friday 2019 – zapraszamy do czytania!

W ramach akcji marki STS do zgarnięcia jest zwrot 14 PLN w przypadku nietrafionego kuponu promocyjnego. Do promocji nie trzeba się zapisywać, jednak bierze się w niej pod uwagę tylko określone zakłady.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Aby wziąć udział w ofercie bonusowej, gracz musi zawrzeć do końca piątku, czyli 29 listopada, kupon z trzema zdarzeniami, których kurs będzie wynosił co najmniej 1.50.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Zysk albo zwrot. To naprawdę proste!

W przypadku wygranej gracz otrzymuje zysk w tradycyjny sposób, czyli dokładnie w takiej ilości, jaka widnieje na kupnie w rubryce “EWK”. Gdy jednak coś pójdzie niezgodnie z planem, nastąpi zwrot środków!

Kupon promocyjny należy zagrać za 29 PLN (czyli za tyle, ile dni upłynęło w listopadzie tego roku – mamy dzisiaj 29 listopada!), natomiast zwrot wynosi dokładnie 14 PLN.

UWAGA! STS bukmacher pod uwagę bierze jedynie kupony, które zostały rozliczone do końca piątku. Jeżeli wszystko nastąpi później, nie będzie można otrzymać ewentualnego zwrotu.

Na jedno konto przypada tylko jedna premia. Dodatkowe środki przyznane zostaną automatycznie do końca 4 grudnia.

Bonus powitalny STS – 29 PLN bez wpłaty!

A jeżeli ktoś nie posiada konta w STS? W takim wypadku musi je najpierw utworzyć. Aby to zrobić, należy wejść na www.STS.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Aktualny kod promocyjny brzmi “BETONLINE“!

Do zdobycia w STS jest bonus powitalny 29 PLN bez depozytu i nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Promocja dostępna jest dla każdego – zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl