Bukmacher Superbet z aplikacją mobilną iOS i Android

Superbet, który od 2018 roku legalnie oferuje zakłady w punktach stacjonarnych w naszym kraju właśnie na swój rodzimym rynek wypuścił aplikację mobilną. Aplikacja mobilna Superbet dostępna jest za darmo na stronie bukmachera.

Legalny bukmacher Superbet dostępny na telefonie

W zeszły poniedziałek aplikacja została uruchomiona w Rumunii na telefony z systemem Andorid, a kilka dni później pojawiła się wersja na smartfony z systemem iOS. Szacuje się, że w ciągu kilku dni liczba pobrań przekroczy 10 tys.

Produkt jest opisywany jako “one-stop-shop” dla miłośników sportu i gier, w których zakłady sportowe są uzupełniane przez głębokie dane statystyczne.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja działa bardzo sprawnie, jest intuicyjna i wszechstronna. Jeśli zostanie również zaimplementowana w Polsce (z informacji, które posiadamy to tak właśnie będzie) to powinna być bardzo konkurencyjna względem aplikacji działających już na naszym rynku.

Aplikacja oferuje również funkcje omni-channel, takie jak przygotowanie kuponu dla punktów naziemnych i monitorowanie online kuponów zagranych w sklepie detalicznym, których Superbet w Rumunii posiada ponad 600.

Przypominamy, że Superbet pod koniec roku ma złożyć wniosek do Ministerstwa Finansów o przyznanie licencji na zakłady online w Polsce. Jeśli wszystko pójdzie zgodzie z planem to uruchomienie zakładów przez Internet powinno nastąpić w drugim kwartale 2019 roku.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button