Bukmacher Superbet z aplikacją mobilną iOS i Android

Aplikacja mobilna bukmachera Superbet to narzędzie, dzięki któremu możemy obstawiać wyniki meczów z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Jak ją pobrać, co takiego oferuje?

Bukmacher Superbet z aplikacją mobilną iOS i Android
Bukmacher Superbet z aplikacją mobilną iOS i Android

Aplikacja Superbet – Obstawianie na telefonie to ciekawa propozycja dla każdego!

Jeżeli ktoś obstawia mecze i robi to nie od dzisiaj, na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że niekiedy trzeba działać bardzo szybko, by można było dużo zarobić. Tyczy się to nie tylko zakładów na żywo, bo również i w ofercie przedmeczowej kursy niekiedy zmieniają się diametralnie. Właśnie dlatego korzystanie z aplikacji mobilnej na telefon to narzędzie typerskie, po które sięga coraz więcej osób zainteresowanych stawianiem pewniaków.

Nieprawdą jest, że tylko osoby mające ogromne doświadczenie bukmacherskie powinny korzystać z aplikacji typerskich. To coś w zasadzie dla każdego – od mało doświadczonych do prawdziwych zawodowców. Ci ostatni również z programów na telefony korzystają i bardzo je sobie chwalą. Mogą w ten sposób działać dosłownie z każdego miejsca w kraju, o ile posiadają dostęp do internetu.

Superbet: Najnowszy bonus powitalny

Legalny bukmacher Superbet na dobre już zadomowił się w naszym kraju. Na stronie internetowej www.Superbet.pl konto do typowania założyć można w kilka chwil. Co więcej, zarejestrowani klienci otrzymują dostęp do pełnej oferty zarówno w standardowej odsłonie portalu, jak i mobilnej. Dostępna jest też przygotowana przez bukmachera Superbet aplikacja mobilna, która jest do pobrania na dwa najpopularniejsze systemy na świecie.

Jak pobrać aplikację Superbet na telefon?

Osoby, które chcą grać mobilnie w Superbet, muszą podjąć decyzję, czy chcą robić to za pomocą przenośnej strony internetowej, czy raczej wolą uzyskać dostęp do apki. Ten drugi wariant jest wybierany znacznie częściej, gdyż pozwala na wygodniejsze obstawianie w porównaniu z każdorazowym uruchamianiem przeglądarki, wpisywaniem odpowiedniego adresu i w końcu logowaniem.

Aby pobrać aplikację mobilną od Superbet, potrzebujemy dostępu do internetu i to jest najważniejsze. Do zainstalowania programu nie jest potrzebne nawet konto u bukmachera, a więc tylko od nas zależy, na co się najpierw zdecydujemy – czy wybierzemy rejestrację, czy może wyposażenie się w narzędzie do mobilnego typowania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Nieco gorszą wiadomość mamy dla tych, którzy korzystają ze smartfonów z Androidem. Google nie pozwala na dodawanie do Sklepu Play aplikacji bukmacherskich, dlatego też na „zielonego robota” nie dodamy Superbet tak samo, jak robimy to w przypadku pobierania standardowych gier czy apek. Można sobie jednak poradzić inaczej i jest to sposób jak najbardziej legalny.

Superbet aplikacja na system Android

Jeżeli chcemy pobrać aplikację Superbet na Androida, w pierwszej kolejności potrzebujemy przejść do ustawień. Tam musimy sprawdzić, czy mamy zaznaczoną opcję umożliwiającą instalowanie programów ze źródeł zewnętrznych. Brzmi to złowrogo, ale nie ma się czym martwić – system w ten sposób chce użytkowników uchronić przed wirusami. Superbet to jednak legalny bukmacher, a więc jest zaufanym źródłem i bez obaw możemy pobrać jego apkę.

Kiedy już w ustawieniach uda nam się zmienić odpowiednie opcje, pozostaje zgrać do pamięci telefonu instalkę aplikacji. Z pozostałymi krokami nikt już nie powinien mieć najmniejszych problemów. Oczywiście, do samej gry potrzebne jest już logowanie za pomocą danych użytkownika, a te możemy uzyskać po rejestracji konta.

Superbet aplikacja na system iOS

Korzystając z iPhone’a czy iPada możemy pobrać aplikację od Superbet bezpośrednio ze sklepu AppStore. To ogromne ułatwienie, gdyż wszystko sprowadza się tylko i wyłącznie do dwóch, trzech dotknięć ekranu. Całą sprawę załatwia się tak samo, jak wygląda pobieranie jakiejś zręcznościówki czy komunikatora.

Bez względu na to czy wybieramy program na Androida, czy też na system iOS, dostępne są dla nas takie same funkcjonalności, o ile tylko dany telefon obsługuje konkretną opcję (np. logowanie na odcisk palca). W obu przypadkach nie musimy też zupełnie nic płacić za pobranie – wszystko jest w stu procentach darmowe i legalne!

Superbet kursy na mecze
Superbet kursy na mecze

Co oferuje Superbet aplikacja mobilna?

Były takie czasy, kiedy to przenośne wersje na telefony kojarzyły się z mocno okrojonymi opcjami. Na szczęście, wygląda obecnie to zupełnie inaczej, a Superbet aplikacja mobilna jest najlepszym dowodem na to. Ten program może pobrać każdy i tym samym zapewnić sobie dostęp do ogromnej ilości zakładów czy promocji specjalnych (również i takich jak freebety bez depozytu). Nie będzie ani krzty przesady w tym, że Superbet app to miejsce, gdzie można załatwić wszystko, co jest potrzebne aktywnemu typerowi.

Jakie są najważniejsze cechy aplikacji od Superbet? Jeżeli jest coś, co można zrobić na stronie www.Superbet.pl, możemy być pewni niemal na sto procent, iż tka samo jest w przypadku apki. A nawet dostępne są inne dodatkowe opcje, które pozwalają chociażby na obstawianie społecznościowe. Przy graniu kuponów można je udostępniać innym, a także komentować te, które zostały postawione przez resztę. W ten sposób wygrana smakuje lepiej, niż zwykle.

W aplikacji nie mogło też zabraknąć zakładów na żywo. Oficjalny portal Superbet podaje, że rocznie oferuje swoim klientom aż 250.000 wydarzeń do grania live. Wniosek tutaj się nasuwa sam – jeżeli ktoś chce obstawić w środku nocy czy z samego rana, nawet i w takich porach będzie miał szeroki wybór zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Nie każdy bukmacher ma rozbudowaną opcję statystyk, ale w Superbet mamy ją do dyspozycji. Dzięki temu z poziomu telefonu można przeglądać to, jak w ostatnim czasie radzą sobie konkretne zespoły, jak wygląda historia meczów bezpośrednich i tak dalej, i tak dalej. Przy obstawianiu czasem przydaje się nawet najmniejszy detal, a tych w programie od Superbet nie brakuje.

No i wreszcie to, co dla każdego powinno być dobrą wiadomością: przy wygranym kuponie, a także przy zmianach w danym meczu, można otrzymać powiadomienia. To sposób na to, by nie przegapić żadnego ważnego fragmentu typowanego meczu.

Supebet aplikacja - funkcje społeczne
Supebet aplikacja – funkcje społeczne

Aplikacja Superbet. Bonusy i promocje

Dla graczy bardzo istotne są bonusy i promocje, dlatego też aplikacja Superbet nie mogłaby zdobywać bez nich pozytywnych opinii w sieci. Już na start jest bardzo dużo do odebrania, a potem można jeszcze zgarnąć kolejne prezenty – niekiedy całkiem spore, a innym razem nieco mniejsze, ale także dobrze wypływające na nasze typerskie możliwości.

Na start na www.Superbet.pl otrzymać można ponad 1500 PLN. Do wpisania jest kod promocyjny „BETONLINE„, a w premii na start zgarnąć można:

  • zwrot przez 7 dni aż do 1300 PLN
  • 34 PLN jako specjalny freebet
  • nawet 200 PLN bonusu 100% od pierwszej wpłaty

Na tym jeszcze nie koniec! Jeżeli ktoś zdecyduje się na pobieranie aplikacji Superbet, otrzyma w podziękowaniu 20 PLN na typowanie. Dzięki temu można postawić pierwszy kupon mobilny bez wydawania własnych pieniędzy – na dowolne wydarzenia, niekoniecznie tylko z piłki nożnej!

UWAGA: W Superbet kod promocyjny na darmowe premie to teraz: BETONLINE

Superbet aplikacja mobilna. Opinie graczy

Poniżej przedstawiamy opinie typerów dotyczące tego, jak Superbet aplikacja mobilna spisuje się w praktyce. Wnioski nasuwają się same.

„Aplikacja bukmachera Superbet zaskoczyła mnie pozytywnie, chociaż muszę przyznać, że brakuje mi tutaj trochę transmisji meczów jak w STS TV

Bardzo przejrzysta apka z wieloma funkcjami. Podoba mi się ten panel społecznościowy, bo dzięki temu można podpatrzeć co grają inni

Wcześniej nie miałem okazji grać mobilnie, ale dzięki Superbet przekonałem się, że to naprawdę coś pożytecznego. Granie w pracy czy autobusie – świetna sprawa!

Pewny jestem tego, że znajdzie się taka osoba, która bez żadnego problemu będzie mogła grać tylko mobilnie i to bez komputera. Mobilny Superbet ma wszystkie niezbędne funkcje


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 34

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button