Superbet, który od 9 miesięcy legalnie oferuje zakłady w punktach stacjonarnych w naszym kraju właśnie na swój rodzimym rynek wypuścił aplikację mobilną.

W zeszły poniedziałek aplikacja została uruchomiona w Rumunii na telefony z systemem Andorid, a kilka dni później pojawiła się wersja na smartfony z systemem iOS. Szacuje się, że w ciągu kilku dni liczba pobrań przekroczy 10 tys.

Produkt jest opisywany jako „one-stop-shop” dla miłośników sportu i gier, w których zakłady sportowe są uzupełniane przez głębokie dane statystyczne.

Aplikacja oferuje również funkcje omni-channel, takie jak przygotowanie kuponu dla punktów naziemnych i monitorowanie online kuponów zagranych w sklepie detalicznym, których Superbet w Rumunii posiada ponad 600.

Aplikacja działa bardzo sprawnie, jest intuicyjna i wszechstronna. Jeśli zostanie również zaimplementowana w Polsce (z informacji, które posiadamy to tak właśnie będzie) to powinna być bardzo konkurencyjna względem aplikacji działających już na naszym rynku.

Przypominamy, że Superbet pod koniec roku ma złożyć wniosek do Ministerstwa Finansów o przyznanie licencji na zakłady online w Polsce. Jeśli wszystko pójdzie zgodzie z planem to uruchomienie zakładów przez Internet powinno nastąpić w drugim kwartale 2019 roku.


bonusy bez depozytu