Totalbet Kalendarz Adwentowy (03.12.19). Freebet 25 PLN za wytypowanie meczu Burnley – Man City

W środku tego tygodnia czekają nas rozgrywki ligowe. 3 grudnia w Premier League dojdzie do pojedynku Burnley – Manchester City, a gracze Totalbet mogą właśnie dzięki temu spotkaniu wygrać freebet 25 PLN!

Totalbet Kalendarz Adwentowy (03.12.19). Freebet 25 PLN za wytypowanie meczu Burnley - Man City
Totalbet Kalendarz Adwentowy (03.12.19). Freebet 25 PLN za wytypowanie meczu Burnley – Man City

Typer Premier League – 25 PLN nagrody!

Totalbet Kalendarz Adwentowy 2019 na 3 grudnia to specjalna promocja dla tych, którzy czują się pewnie w obstawianiu Premier League. Zadanie łatwe jednak nie będzie, bo warunkiem jest poprawne wytypowanie wyniku meczu Burnley – Manchester City.

Aby wziąć udział w promocji, należy mieć na swoim koncie przynajmniej jeden nietrafiony kupon postawiony od początku grudnia tego roku. Liczą się zakłady rozliczone do 3 grudnia do godziny 21.00.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Spotkanie Burnley – Manchester City to najciekawiej zapowiadający się pojedynek w ten wtorek. Czy Obywatele znów zaliczą wpadkę, a może tym razem szczęście dopisze beniaminkowi, który u siebie potrafi postawić się nawet najlepszym w lidze?

Jaki jest twój typ dnia na Burnley – Man City?

Typy dnia na mecz promocyjny zamieszcza się pod newsem dotyczącym opisywanej promocji. Znajdziecie go na stronie www.Totalbet.pl. Jedna osoba może zamieścić jeden komentarz.

Freebet 25 PLN przygotowano dla każdego, komu uda się poprawnie wytypować dokładny wynik promocyjnego meczu. Oznacza to, iż nie ma tutaj znaczenia kolejność zgłoszeń, aktywność na stronie bukmachera i tak dalej.

UWAGA! Mecz rozpoczyna się o godzinie 21.15 i tylko do tego czasu można zamieścić swoją propozycję konkursową. Wszystkie późniejsze wpisy nie będą w ogóle brane pod uwagę!

Bonus powitalny Totalbet. Jak dostać 5000 zł?

Jeżeli ktoś nie posiada konta w Totalbet, może je założyć za darmo nawet teraz! Aktualnie do zdobycia jest u tego bukmachera największy bonus powitalny na rynku, czyli nawet 5000 PLN! Dodatkowo, na start 10 PLN bez depozytu jako freebet!

  1. Wejście na www.Totalbet.pl
  2. Dokonanie darmowej rejestracji konta
  3. Bonus freebet 10 PLN bez depozytu
  4. Pierwsza wpłata
  5. Nawet 5000 PLN ekstra na obstawianie! 💰💰💰

Totalbet jest legalnie działającym bukmacherem w naszym kraju. Korzystanie z jego promocji nie wiąże się z negatywnymi konsekwencjami prawnymi, a sama gra oraz pieniądze i dane graczy są bezpieczne!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button