Typy dnia z Ligi Narodów – 13 czerwca (poniedziałek)

Czas na kolejne spotkania w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. Już w najbliższy poniedziałek czekają nas dosyć ciekawe potyczki. A na pewno do jednej z nich będzie należeć spotkanie pomiędzy Danią z Austrią.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z Ligi Narodów

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z Ligi Narodów

Bramek nie powinno także w lidze B, a mianowicie podczas konfrontacji pomiędzy Islandią z Izraelem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te mecze.

Dania – Austria

Dania można powiedzieć, że w ostatniej kolejce nie zagrała na takim poziomie co we wcześniejszych meczach. Bowiem dosyć niespodziewanie przegrali z średnio spisująca się Chorwacja. Tym bardziej, że trzeba dodać, iż Skandynawowie najbardziej solidnie spisywali się we wcześniejszych meczach.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Austriacy można powiedzieć, że to jest zagadka. Bowiem udanie rozpoczęli zmagania w LN, zaś z meczu na mecz można odnieść wrażenie, że nie idzie im już tak dobrze. Chociaż na pewno mają kim tutaj postraszyć rywali, bo szansę na grę od początku powinni otrzymać Weimann, czy też Arnautović.

STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE
STS bonus powitalny. Kod promocyjny BETONLINE

Islandia – Izrael

Emocji trzeba powiedzieć, że nie brakowało w pierwszym spotkaniu, które skończyło się wynikiem 202. I jestem przekonany, że dzisiejszy mecz również powinien być wyrównany.

Warto jest dodać, że obie reprezentacje prezentują podobny poziom. Niewątpliwie atutem Wyspiarzy będzie gra u siebie i to będą chcieli wykorzystać. Jednak jestem przekonany, ze będzie to dosyć otwarty mecz, w którym to bramki powinny paść z jednej i drugiej strony.

MeczTypKursBumacher
Dania – Austriaover 2.52.12STS
Islandia – IzraelBTTS1.80Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Meczyki

Mecze online z najważniejszych lig Europejskich. Meczyki na żywo z La Liga, Bundesligi czy Ekstraklasy. Darmowe streamy od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online jak STS, Fortuna czy Betclic.
Back to top button