Veikkausliiga: Ilves – Haka (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Veikkausliiga piłkarze Ilves podejmą zawodników Haka. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

4444
Veikkausliiga: Ilves – Haka

Veikkausliiga: Ilves – Haka

Ilves to drużyna, która miała w tym sezonie walczyć o ligowe podium, jednak spisuje się słabiej, niż zakładano. Obecnie po dziesięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czternaście punktów i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami przedostatniego w tabeli KTP. Mecz toczył się pod ich dyktando, ale padł w nim remis. Mimo to notują oni ostatnio troszkę lepsze wyniki.

Haka to kadrowo słaba drużyna. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach zaledwie osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Honki. Prowadzili w tym meczu, ale na początku drugiej połowy
Auvinen dostał czerwoną kartkę. Przez ten wybryk nie zgra w kolejnym meczu, a jego drużyna zremisowała swój mecz 1:1.

Haka zanotowała czwarty kolejny mecz bez zwycięstwa. W kolejnym meczu będzie im trudno o przełamanie. Ilves gra przeciętnie, ale mają silniejszą kadrę i w meczu u siebie powinni co najmniej zremisować.

MeczTypKursBukmacher
Ilves – Haka1(DNB)1,37Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button