Veikkausliiga: KTP – Oulu (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Veikkausliiga piłkarze KTP podejmą zawodników Oulu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

Veikkausliiga: KTP – Oulu

Veikkausliiga: KTP – Oulu

KTP jest jedną ze słabszych drużyn w lidze i faktycznie początek sezonu mają kiepski. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko cztery punkty i lokują się na przedostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami HIFK. Rywale byli w tym meczu za silni i pokonali ich 2:0. Dla piłkarzy KTP była to trzecia porażka z rzędu.

Oulu to zespół, który jeszcze przed sezonem był wymieniany jako główny kandydat do spadku. Było to w tym sporo racji. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, nie mając po sześciu rozegranych meczach żadnego punktu na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Honki. Rywal jest ligowym przeciętniakiem, ale i tak dla graczy Oulu były to za wysokie progi i polegli w tym meczu 0:2.

Gospodarze grają w tym sezonie słabo, ale jednak co jakiś czas punktują. Z kolei goście to fatalnie grająca drużyna, która rozpędza się do spadku. KTP mimo swoich wielu wad jest faworytem w tym meczu i gospodarze powinni zapunktować.

MeczTypKursBukmacher
KTP – Oulu1(DNB)1,62PZBuk

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button