Voucher STS za pobranie aplikacji mobilnej!

Bukmacher legalny STS przygotował vouchery dla swoich graczy. Aby je odebrać, wystarczy pobrać nową aplikację mobilną do obstawiania!

40 PLN za pobranie aplikacji mobilnej STS!
40 PLN za pobranie aplikacji mobilnej STS!

Aplikacja STS do obstawiania meczów

Zakłady bukmacherskie STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów online w naszym kraju. Od dłuższego czasu oferuje on swoim graczom aplikację do obstawiania i chociaż cieszyła się sporym zainteresowaniem, doczekała się właśnie poważnej zmiany!

Aplikacja bukmacherska STS to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie zawsze mają możliwość typowania wydarzeń sportowych we własnym domu czy punkcie stacjonarnym konkretnej firmy.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

https://blogbukmacherski.pl/forbet-kod-promocyjny/

Voucher STS. Jak odebrać?

40 PLN przyznawane jest w opisywanej promocji w ramach specjalnego vouchera. Jak dokładnie wygląda proces przyznawana dodatkowych środków na obstawianie? To naprawdę proste!

Jeżeli masz już konto do typowania online w STS, wystarczy, że pobierzesz apkę na swoje urządzenie mobilne. PRogram działa zarówno na systemie Android, jak i iOS.

Po zalogowaniu się na konto w aplikacji wystarczy przejść do działu z bonusami i zaakceptować voucher. Bonus STS powinien pojawić się na odpowiednich kontach do dnia 9 stycznia 2019!

Uwaga! Oferta specjalna dostępna jest tylko do końca imprezy jaką jest Turniej Czterech Skoczni 2019. Każdy może otrzymać maksymalnie jeden bonus!

Wykorzystałeś już kod promocyjny “BETONLINE” na www.sts.pl?

Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny kod promocyjny STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl

Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki dostępne są na ekranie monitora i smartfona. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image