Bukmacher legalny STS przygotował vouchery dla swoich graczy. Aby je odebrać, wystarczy pobrać nową aplikację mobilną do obstawiania!

40 PLN za pobranie aplikacji mobilnej STS!
40 PLN za pobranie aplikacji mobilnej STS!

Aplikacja STS do obstawiania meczów

STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów online w naszym kraju. Od dłuższego czasu oferuje on swoim graczom aplikację do obstawiania i chociaż cieszyła się sporym zainteresowaniem, doczekała się właśnie poważnej zmiany!

Aplikacja bukmacherska STS to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie zawsze mają możliwość typowania wydarzeń sportowych we własnym domu czy punkcie stacjonarnym konkretnej firmy.

Voucher STS. Jak odebrać?

40 PLN przyznawane jest w opisywanej promocji w ramach specjalnego vouchera. Jak dokładnie wygląda proces przyznawana dodatkowych środków na obstawianie? To naprawdę proste!

Jeżeli masz już konto do typowania online w STS, wystarczy, że pobierzesz apkę na swoje urządzenie mobilne. PRogram działa zarówno na systemie Android, jak i iOS.

Po zalogowaniu się na konto w aplikacji wystarczy przejść do działu z bonusami i zaakceptować voucher. Bonus STS powinien pojawić się na odpowiednich kontach do dnia 9 stycznia 2019!

Uwaga! Oferta specjalna dostępna jest tylko do końca imprezy jaką jest Turniej Czterech Skoczni 2019. Każdy może otrzymać maksymalnie jeden bonus!

Wykorzystałeś już kod promocyjny „BETONLINE” na www.sts.pl?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Voucher STS za pobranie aplikacji!
5 (100%) 3 vote[s]
bonusy bez depozytu